LaserForum CZ

Novinky:

  • Pro přispívání a vyhledávání musíš být registrován a přihlášen.
  • Doufáme, že se ti informace zde zveřejněné hodí a také přispěješ nějakými informacemi pro ostatní uživatele.
  • Víte, že jedna z výhod registrovaných uživatelů je možnost vyhledávání v příspěvcích na fóru.
  • Víš, že jako člen Laserforum.cz můžeš mít 5% slevu na všechny lasery dodávané LASERWORLD CZ - http://www.laserworld.cz ? Stačí napsat na info(zavináč)laserworld.cz email, uvést tvůj Nick z fóra a požádat o uplatnění slevy. ;-)
  • Inzerát v sekci prodej musí kromě popisu zboží obsahovat i prodejní cenu. Neuplné a komerční inzeráty jsou smazány bez výstrahy.

SOČ

P@trick · 28434

Offline beam

  • Mazák
  • ***
    • Příspěvků: 177
    • Karma: 6
Odpověď #20 kdy: 28. Březen 2011 17:31:18
...hezký  :)



Offline P@trick

  • Mazák
  • ***
    • Příspěvků: 122
    • Karma: 5
Odpověď #21 kdy: 28. Březen 2011 20:18:19
Diki moc snažil som sa na tom pracovať a robil som nato velmi vela hodín aby bolo všetko perfektné ;) A samozrejme aby som nemusel maturovať prakticky :D



Offline P@trick

  • Mazák
  • ***
    • Příspěvků: 122
    • Karma: 5
Odpověď #22 kdy: 02. Duben 2011 10:22:45
Čaute včera som sa zúčastnil s mojou prácou aj krajského kola tejto súťaže a získal som tretie miesto :)



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #23 kdy: 02. Duben 2011 11:43:44
Čaute včera som sa zúčastnil s mojou prácou aj krajského kola tejto súťaže a získal som tretie miesto :)

Dobrý, dobrý - i když dobrý = 3. Proč nebylo chvalitebně nebo výborně?

Bye A.


Offline P@trick

  • Mazák
  • ***
    • Příspěvků: 122
    • Karma: 5
Odpověď #24 kdy: 02. Duben 2011 12:28:31
Tak porote sa asi zdali ostatné dve práce lepšie. Ale ja som veľmi spokojný byť tretí z 15tich je veľmi pekné miesto si myslím. Vlastne som tretí zo všetkých stredných škôl v Nitrianskom kraji odbor Elektronika elektrotechnika takže ked sa to takto vezme je to super. A mám to už uznané ako maturitnú skúšku čo je najdôležitejšie :)



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #25 kdy: 02. Duben 2011 22:52:36
Tak porote sa asi zdali ostatné dve práce lepšie. Ale ja som veľmi spokojný byť tretí z 15tich je veľmi pekné miesto si myslím. Vlastne som tretí zo všetkých stredných škól v Nitrianskom kraji odbor Elektronika elektrotechnika takže ked sa to takto vezme je to super. A mám to už uznané ako maturitnú skúšku čo je najdóležitejšie :)
Já myslel, že napíšeš alespoň co to bylo zač, ten druhý a první ;-)

Bye A.


Offline P@trick

  • Mazák
  • ***
    • Příspěvků: 122
    • Karma: 5
Odpověď #26 kdy: 03. Duben 2011 10:00:10
Aha no prvé miesto bola taká triedička, že vložíš tam materiál ono ti to rozdelí a dá ti to na paletu. A druhé bolo také autíčko čo bolo ovládané cez WIFI a bola na ňom namontovaná kamera no tá sa mi zdalo že sekala. Ale inak to bolo fajn a dosť rýchlo to chodilo ale vydrží to asi hodinu fungovať viac nevydrží baterka.