LaserForum CZ

Novinky:

  • Pro přispívání a vyhledávání musíš být registrován a přihlášen.
  • Doufáme, že se ti informace zde zveřejněné hodí a také přispěješ nějakými informacemi pro ostatní uživatele.
  • Víte, že jedna z výhod registrovaných uživatelů je možnost vyhledávání v příspěvcích na fóru.
  • Víš, že jako člen Laserforum.cz můžeš mít 5% slevu na všechny lasery dodávané LASERWORLD CZ - http://www.laserworld.cz ? Stačí napsat na info(zavináč)laserworld.cz email, uvést tvůj Nick z fóra a požádat o uplatnění slevy. ;-)
  • Inzerát v sekci prodej musí kromě popisu zboží obsahovat i prodejní cenu. Neuplné a komerční inzeráty jsou smazány bez výstrahy.

vzdálenost projekční plochy od projektorů

Archie · 15466

Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
kdy: 08. Říjen 2011 08:35:50
Jakou máte zkušenost se vzdáleností plátna od projektoru a jeho velikostí? Konkrétně mi jde o plátno průsvitné, které umožňuje kombinaci projekce s beam show - něco jako je na tom videjku. Tedy že se většina obrazců "vejde" a při tom to není ani malé (1x1 m před projektorem je na nic, ani velké - síť přes celý klub je také většinou nerealizovatelná) i když na tom videu to je asi pořádný kus sítě :).


Bye A.


Offline quarkkvantekk

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 2
    • Karma: 0
Odpověď #1 kdy: 13. Leden 2012 18:00:19
Já mám 2 x el. motorické: 3m Š x 2,7m V - profi laser screeny, aby vynikl obrazec /text v celé ploše, ideální mít laser tak min. 5-6m vzdálený.  :)

Zby | SHOWLASER.CZ



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #2 kdy: 13. Leden 2012 19:38:10
ILDA test screen se (bez korekce velikosti) na tu vzdálenost vejde na plátno?

Bye A.


Offline quarkkvantekk

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 2
    • Karma: 0
Odpověď #3 kdy: 15. Leden 2012 16:24:50
To musíš vyzkoušet...:) menší korekce asi bude nutná...



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #4 kdy: 15. Leden 2012 22:20:30
To musíš vyzkoušet...:) menší korekce asi bude nutná...

To je jasný, jen se mi nechtělo vybalovat laser a pobíhat s ním po obýváku.  8) Ale to byl jen doplňující dotaz, primární otázka je na tu vzdálenost mezi projektorem a plátnem - aby vynikl ten sloučený "grafic + beam" efekt. Tedy aby byly pěkně vidět paprsky i obrázek.

Bye A.