LaserForum CZ

Novinky:

  • Pro přispívání a vyhledávání musíš být registrován a přihlášen.
  • Doufáme, že se ti informace zde zveřejněné hodí a také přispěješ nějakými informacemi pro ostatní uživatele.
  • Víte, že jedna z výhod registrovaných uživatelů je možnost vyhledávání v příspěvcích na fóru.
  • Víš, že jako člen Laserforum.cz můžeš mít 5% slevu na všechny lasery dodávané LASERWORLD CZ - http://www.laserworld.cz ? Stačí napsat na info(zavináč)laserworld.cz email, uvést tvůj Nick z fóra a požádat o uplatnění slevy. ;-)
  • Inzerát v sekci prodej musí kromě popisu zboží obsahovat i prodejní cenu. Neuplné a komerční inzeráty jsou smazány bez výstrahy.

CS-2000 RGB SpeedEdition

Archie · 20855

Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
kdy: 02. Únor 2012 18:41:17
Dnes jsem viděl a na chvíli měl půjčenou CS 2000 RGB SE - tzv. SpeedEdition. Je to klasické CéEsko, ale výrobce v tom za příplatek mění scansystém za Xscan který má od výrobce psáno 50kpps na 4 stupních. Zajímalo mne jestli to kreslí jako scanery z řady RS, které měly také udáváno 50kpps. Nakrmil jsem to standardními obry z Pangolinu, scansystém v konfiguraci nastaven na full - tedy 30 kpps.

Jukněte na obrázky, z mého pohledu je to zatím nejlepší scansystém který kdy Laserworld do laserů této kategorie (CS, RS, Pro) dával. Je jasné že to nelze srovnávat s CTéčkama, ale myslím, že je to více než dobré.
Foto jsou trochu přepálené - je to foceno z 1,5m na zdi, našikmo a laser dal poctivých 1,4964 W na výstupu, tedy za všemi dichry, zrcátky scanů a čelním sklem - takže i součet výkonů modulů odpovídá specifikaci.

Bye A.


Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #1 kdy: 02. Únor 2012 22:28:10
Srovnání vlevo CS 2000RGB SE, vpravo CS 2000 RGB  obojí na jednom DACu pri 30kpps


Bye A.


Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #2 kdy: 06. Únor 2012 22:06:32
Jen pro upřesnění - deformované vykreslení ze standardního CSka - při 30kpps ukazuje co je na foto, protože ta rychlost je nad jeho možnosti - to je schválně, aby "bylo vidět oč lepší je" scansastém SEčka, ale když se řízení stáhne na 20kpps jsou obrazce CS SE a CS velmi vyrovnané.

PS - už se mne na to ptalo pár lidí na PM

Bye A.


Jan urban

  • Host
Odpověď #3 kdy: 28. Květen 2012 18:22:05
Tak jsem nakonec šel do Cs 2000 Rgb "SE"  :D Výsledek posuďte sami 

Jen když tam mám víc barev,červená se úplně ztrácí.Nejvíc je vidět modrá,žlutá a do bíla..Škoda,že výrobce nedává silnější červenej modul..Kdyby to šlo,býval bych i připlatil



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #4 kdy: 30. Květen 2012 08:06:47
***cut***
Jen když tam mám víc barev,červená se úplně ztrácí.Nejvíc je vidět modrá,žlutá a do bíla..Škoda,že výrobce nedává silnější červenej modul..Kdyby to šlo,býval bych i připlatil
Osazené moduly jsou úplně stejně jako klasické CSko, rozdíl je ve scansystému - a ten je u SE opravdu dobrej. A je o trošku lepší než býval u RSek.

PS - jestli chceš, dám ti tam mechanicky zcela stejný red modul, ale s výkonem 1W, ale něco to bude stát (podrobnosti na PM).

Bye A.


Jan urban

  • Host
Odpověď #5 kdy: 30. Květen 2012 22:22:18
Počkej-podrobnosti na PM? To je co :)?(PM) když už jsme u těch modulů do Céeska..Jak silný do toho jdou reálně namontovat? R- G- B-  ...



Offline beam

  • Mazák
  • ***
    • Příspěvků: 177
    • Karma: 6
Odpověď #6 kdy: 31. Květen 2012 20:22:45
Počkej-podrobnosti na PM? To je co :)?(PM)

PM = Private Message = Soukromá zpráva

Zdraví,
B.



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #7 kdy: 31. Květen 2012 23:30:53
Počkej-podrobnosti na PM? To je co :)?(PM) když už jsme u těch modulů do Céeska..Jak silný do toho jdou reálně namontovat? R- G- B-  ...

Teoreticky jakékoliv, ale prakticky pouze takové co se tam mechanicky vejdou i s napájením.

Bye A.