LaserForum CZ

Novinky:

  • Pro přispívání a vyhledávání musíš být registrován a přihlášen.
  • Doufáme, že se ti informace zde zveřejněné hodí a také přispěješ nějakými informacemi pro ostatní uživatele.
  • Víte, že jedna z výhod registrovaných uživatelů je možnost vyhledávání v příspěvcích na fóru.
  • Víš, že jako člen Laserforum.cz můžeš mít 5% slevu na všechny lasery dodávané LASERWORLD CZ - http://www.laserworld.cz ? Stačí napsat na info(zavináč)laserworld.cz email, uvést tvůj Nick z fóra a požádat o uplatnění slevy. ;-)
  • Inzerát v sekci prodej musí kromě popisu zboží obsahovat i prodejní cenu. Neuplné a komerční inzeráty jsou smazány bez výstrahy.

Pangolin vs Phoenix

Archie · 16749

Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
kdy: 12. Červen 2013 22:35:37
Akvizice v oblasti ILDA SW - viz příloha

Bye A.


Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #1 kdy: 03. Říjen 2016 22:05:33
Na webu Phoenixu již více než rok "visí" slib, že Live pojede pod Win10 a skutek utekl. Verze Pro pod Win10 funguje.  Vypadá to, že Pangolin prostě jen grabnul kus know-how a zlikvidoval konkurenci. Aktuálně se Phoenix již téměř nedá koupit (pár kousků je v Anglii), o samostatném DACu ani nemluvě.

Také vím o případu, kdy si uživatel rozbil USB dongle s licencí a nikdo se ani neobtěžoval mu odpovědět na žádost o výrobu a dodání nového. A to vracel výrobci ten rozlomený kus, takže o pirátství nemohla být řeč. Bohužel bez Master Dongle to u tohoto systému ochrany vyrobit nejde.

Takže za mne je to odepsaný, což je škoda, protože to obzvlášť v Pro verzi bylo uživatelsky velmi přívětivé - tvorba show, s efekty přesně načasovanými na track s muzikou v tom byla spíš hra než práce. (Ale zřejmě nechtěná konkurence a za mrzký peníz v porovnání s Pangolin Beyond)  >:(

Bye A.


Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #2 kdy: 14. Leden 2017 12:03:19

Bye A.


Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #3 kdy: 17. Červen 2018 19:06:28
A tak se majitelé Phoenixe dočkali - úprava SW aby fungoval pod Win10. IMHO mi to spíše přijde jako snaha ze zlikvidovaného konkurenčního  produktu dostat ještě nejaké ty dolárky navíc :-D - 99 USD za update.

Niméně dlužno dodat, že lze kontaktovat přímo Pangolin a požádat si o osobní nabídku slevy při přechodu z Phoenixe na Pango -  asi to schválně zkusím, co mi chlapci nabídnou (mám tu 3 Phoenix DACy a Live i Pro verzi SW). "Próčku" můžou konkurovat jedine Beyondem a ten něco málo stojí ... i když už vlastně nevím co stála ta Pro verze, ale asi to bylo podobné...

stránka s nabídkou

Bye A.