LaserForum CZ

Novinky:

  • Pro přispívání a vyhledávání musíš být registrován a přihlášen.
  • Doufáme, že se ti informace zde zveřejněné hodí a také přispěješ nějakými informacemi pro ostatní uživatele.
  • Víte, že jedna z výhod registrovaných uživatelů je možnost vyhledávání v příspěvcích na fóru.
  • Víš, že jako člen Laserforum.cz můžeš mít 5% slevu na všechny lasery dodávané LASERWORLD CZ - http://www.laserworld.cz ? Stačí napsat na info(zavináč)laserworld.cz email, uvést tvůj Nick z fóra a požádat o uplatnění slevy. ;-)
  • Inzerát v sekci prodej musí kromě popisu zboží obsahovat i prodejní cenu. Neuplné a komerční inzeráty jsou smazány bez výstrahy.

Vhodná pesnička na Grafickú LaserShow

miro · 13434

Offline miro

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 6
    • Karma: 2
kdy: 22. Listopad 2013 19:50:35
Ahojte,
potreboval by som od vás nejaké tipy na pesničky, ktoré by boli vhodné na grafickú show, nejakú melodickú, rytmickú, veselú s gradáciou ... lebo ja pre dotyčné osoby neviem už nič vybrať dal som im na vyber toľko muziky a žiadna nie je pre nich vhodná.. ja som už v koncoch  :( , vopred ďakujem za hocijaké tipy :)



Offline marek

  • Mlaďoch
  • **
    • Příspěvků: 78
    • Karma: 2
Odpověď #1 kdy: 23. Listopad 2013 17:17:00
Ahoj to je opravdu těžké ..melodickú, rytmickú, veselú s gradáciou .....   co třeba česká ...či cizí  ;D....toto je optavdu na ... :P  pokus se trochu za googlovat ..v tomhle se obávám že ti nikdo nepomůže....tolik kolik je lidí tolik názoru je na hudbu....... ;)



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #2 kdy: 29. Listopad 2013 10:14:29
No běžná praxe je, že si zákazník vybere hudbu  a ty se pak potíš na to něco vytvořit. No a za tu tvorbu si pak necháš zaplatit.

Dost pravděpodobně nevybereš co by se mohlo líbit, pokud si kunčaft nedokáže sám určit co chce.

Bye A.


Offline miro

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 6
    • Karma: 2
Odpověď #3 kdy: 15. Únor 2014 13:24:23
No nakoniec som vybral pesnicku , ktora sa im pacila a poviem ti pravdu niekedy je zlozitejsie vybrat pesnicku ako naprogramovat nieco na nu  ;) a samozrejme ak si zakaznik nevie vybrat hudbu... musis mu helfnut ... Mój zákazník, mój pán ...  8)



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #4 kdy: 19. Únor 2014 18:55:16
No jestli jsi ji vybíral od listopadu do února, tak to se to prodražilo  :D

Bye A.


Offline dzodzo

  • Suprák
  • ****
    • Příspěvků: 310
    • Karma: 14
Odpověď #5 kdy: 20. Únor 2014 08:12:13
jak sa ti podari tak natoc nejake video az vidime co si si vybral  ;)



Offline miro

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 6
    • Karma: 2
Odpověď #6 kdy: 20. Únor 2014 12:46:56
Len mesiac som vyberal pesničku :D dal by som tu video, ale nechcem si tu robiť reklamu :) aj to len preview mam ... priamo s akcie nemam video , škoda :(



Offline dzodzo

  • Suprák
  • ****
    • Příspěvků: 310
    • Karma: 14
Odpověď #7 kdy: 20. Únor 2014 14:24:05
pochvalit sa svojou pracou snad nie je reklama, ja som tiez napostoval nejake videa z akcii kde som blikal a nevnimam to ako reklamu, prave naopak ludia su vzdy zvedavi ako to vyzera