Udělej si sám (DIY) > Kompletní laserové projektory

Překopávka RS-400 RGY na RS-1000G :-)

<< < (2/3) > >>

Archie:

--- Citace: dzodzo  09. Červen 2010 23:46:21 ---***cut**
ahoj, chcem sa spytat ako pokracujes
***cut**

--- Konce citace ---

Minulý týden jsem konečně koupil new osciloskop a dodělal to. Nakonec jsem nemusel nic dobastovat - potřebný, správný blanking signál jsem našel. Až mi vyjde čas tak to vezmu do jedné disco poblíž a udělám nějaké video.

Bye A.

dzodzo:
naco je v tomto pripade potrebny ten osciloskop? co sa s nim zistuje?

uvazujem, ze az zakupim 1w rgb tak si necham prerobit tento tiez na 1w zeleny, videl som ho na akcii a bol krasne viditelny vonku bez pouzitia hmly

Archie:

--- Citace: dzodzo  19. Červenec 2010 08:52:58 ---naco je v tomto pripade potrebny ten osciloskop? co sa s nim zistuje?

uvazujem, ze az zakupim 1w rgb tak si necham prerobit tento tiez na 1w zeleny, videl som ho na akcii a bol krasne viditelny vonku bez pouzitia hmly

--- Konce citace ---

Obecně to je měřicí přístroj  s obrazovkou využitý pro vykreslení časového průběhu měřeného napěťového signálu.  Konkrétně v tomto případě byl použit na nalezení výstupu toho správného blanking signálu, protože multimetrem se mi to najít nepovedlo.
PS - příklad - určitě znáš sinusovku, jako zobrazení střídavých 230V v zásuvce - no a když na zásuvku nacvakneš soundu osciloskopu tak ti to ten průběh - tady tedy sinusovku pěkně zobrazí.

Bye A.

TAC:
co si tam šoup za ventilátory ? (výrobce nebo prodejce) tech. parram znám z popisek ale nevidno z fotek... díky

Archie:

--- Citace: TAC  04. Říjen 2010 17:34:44 ---co si tam šoup za ventilátory ? (výrobce nebo prodejce) tech. parram znám z popisek ale nevidno z fotek... díky

--- Konce citace ---

Tyhle http://www.gme.cz/cz/pmd1204pqbxa-p625-167.html

Bye A.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi