Lasery > Laserová bezpečnost

Ochrana zraku

<< < (2/3) > >>

TAC:

--- Citace: beam  07. Leden 2011 17:14:08 ---... a zrovna u těch výše uvedených jsem tenhle údaj nenašel....

--- Konce citace ---

jen chtěl vědět kde nějáké sehnat  :D

dzodzo:
uff tak urcite by som si tie bryle nekupoval na to aby som si mohol svietit s 1W laserom do oka ;D
skor niekedy vedia byt neprijemne aj odrazy, pripadne vyzarovanie svetla premietaneho na bielu stenu, obcas ma z toho zacne boliet hlava

beam:

--- Citace: dzodzo  07. Leden 2011 20:31:23 ---uff tak urcite by som si tie bryle nekupoval na to aby som si mohol svietit s 1W laserom do oka ;D
skor niekedy vedia byt neprijemne aj odrazy, pripadne vyzarovanie svetla premietaneho na bielu stenu, obcas ma z toho zacne boliet hlava

--- Konce citace ---
... no, ono se ani tak nějak nečeká, že bys si šajnil přímo do oka, bohatě stačí odrazy  8)
(stejné jako u slunečních brýlí  ;))

beam:
mě by se líbily tyhle http://www.pickegg.com/wholesale/anti-laser-190nm-450nm-and-800nm-2000nm-laser-glasses-olive-green.html na takové to domácí laseření...
Mají prý rozsah 190nm-450nm a 800nm-2000nm s OD 4+ (to jsem našel na obrázku) ale znervózňuje mě prodejce: PickEgg... to nezní moc důvěryhodně :-\
 

TomasK:
Tak ma napadlo, ked nedavno na FB sa zas riesila ochrana snimacov v kamerach a fotakoch,
tak ma teraz napadlo, ze to by sa mozno mohlo pouzit to sklicko z tych okuliarov?

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi