LaserForum CZ

Novinky:

  • Pro přispívání a vyhledávání musíš být registrován a přihlášen.
  • Doufáme, že se ti informace zde zveřejněné hodí a také přispěješ nějakými informacemi pro ostatní uživatele.
  • Víte, že jedna z výhod registrovaných uživatelů je možnost vyhledávání v příspěvcích na fóru.
  • Víš, že jako člen Laserforum.cz můžeš mít 5% slevu na všechny lasery dodávané LASERWORLD CZ - http://www.laserworld.cz ? Stačí napsat na info(zavináč)laserworld.cz email, uvést tvůj Nick z fóra a požádat o uplatnění slevy. ;-)
  • Inzerát v sekci prodej musí kromě popisu zboží obsahovat i prodejní cenu. Neuplné a komerční inzeráty jsou smazány bez výstrahy.

prodám,vyměním projektor EL-D100 G New

TAC · 8893

Offline TAC

  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • *****
    • Příspěvků: 533
    • Karma: 75
kdy: 05. Srpen 2010 18:58:44
mám tento projektor http://www.laserworld.cz/virtuemart/318.html avšak bez laseru,laser byl využit jinde (jinak byl a stále je nabízen jako dvoulaserový,což uplně pravda není,je tam jeden modul dělen splitrem na dva paprsky)
vše funguje a má najeto max 100 hodin. (pravidelně čištěno)
cenu nebo DPSS modul na výměnu nabídněte.
jinak nabízím ho jako bez laseru ale současně je osazen 532/10 a 650/20 klidně to tam nechám...



Offline TAC

  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • *****
    • Příspěvků: 533
    • Karma: 75
Odpověď #1 kdy: 17. Říjen 2010 10:30:29
takže jak to tam vypadá .... :)
 nechám ho tak jak je,tedy s dvěma lasery R20 a G10



Offline TAC

  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • *****
    • Příspěvků: 533
    • Karma: 75
Odpověď #2 kdy: 17. Říjen 2010 13:25:30
a jak to šlape,tedy za současného stavu laserů (G10/R20) sem musel hodně "nakouřit" aby se to vubec dalo fotit :)
jinak foceno v modu AUDIO (má ještě AUTO a DMX)



Offline TAC

  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • *****
    • Příspěvků: 533
    • Karma: 75
Odpověď #3 kdy: 17. Říjen 2010 13:26:23
.



Offline matroxx1

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 11
    • Karma: 3
Odpověď #4 kdy: 06. Listopad 2010 11:50:04
 můžeš mi napsat jak máš zapojeny diody ?



Offline TAC

  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • *****
    • Příspěvků: 533
    • Karma: 75
Odpověď #5 kdy: 06. Listopad 2010 12:02:01
můžeš mi napsat jak máš zapojeny diody ?

no každá má svůj zdroj a bez modulace,jedou pořád,origo taky nepoužili modulaci ale ten "DMX" board ji umí .. teda myslím :)



Offline spartak53

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 2
    • Karma: 0
Odpověď #6 kdy: 25. Listopad 2010 15:30:38
zdravim a chcem sa spytat na tento projektor za kolko by ste mi ho vedeli predat ide mi z neho hlavne o motorceky a ovladanie tychto motorceky ci by ste to vedeli rozpredat aj na suciastky ... alebo bez tych laserov co tam mate vnutry predat a ci by ste nemali problem odoslat to posotu aj na slovensko samozrejme na moje naklady



Offline TAC

  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • *****
    • Příspěvků: 533
    • Karma: 75
Odpověď #7 kdy: 25. Listopad 2010 17:54:54
no poslal sem ti PM a vlastně s krokáčema mám ještě ten LAS - 02 nebo tak něják :) bílá škatule s DMX/sound a auto mode,cca 100mW green,
mám ho bez laseru ... taky ho asi vyhodím :) a těch krokáču co sháníš mám škatuli ....