Lasery > Testy laserů

1W RGB

<< < (2/9) > >>

Archie:

--- Citace: TAC  14. Říjen 2010 21:56:28 ---ale další infa bys zatím pustit mohl ne  ::) ,jak to skenuje?,moduluje?,umí bílou?,kolik maj jednotl.moduly? . . . .

--- Konce citace ---

Jo vidíš, jasně, že jo.

Ofic. parametry -  R 650nm - 500mW, G 532nm 200mW, B 445nm 500mW.  (tj. sice 1200mW, ale prodejní výkon je avizován jako 1W RGB)
Rozměry 37 x 33 x 17 cm, 5,5 kg.
TTL modulace pro Red a Green, analog pro Blue
Řízení - Zvuk / Auto / DMX / ILDA
DMX 512 - 12 kanálů
Konektory - ILDA in+out, DMX512 in + out, bezpečnostní Interlock, napájení 230V
Pojistka 3A
Mic a Trimr pro nastavení citlivosti na Sound
Dip switche na volbu DMX adresy a druhu provozu

Zajímavá a nezvyklá je možnost volby rychlosti při audio režimu - 3 stupně, slow - faster - quick. Krom klasických fcí jako volba druhu provozu, volby obrazce, X Y pohyb, Zoom, rotaci, "natahování" (stretch) v X i Y ose a volby barvy, to skrz DMX kanál č.11 to umí oblíbené vlny (wave).
O rychlosti galv v návodu ani čárka, ale tipuju to z praxe na 20k pps (tzn. zvládá běžné animačky, ale 20-ti písmenný nápis bez blikání od toho nečekejte - Ale ten nezvládnou ani rádoby 50k galva od LW, ani DT 40k).

A cenu si schválně tipněte, už vím, že ji můžu prozradit.
Bye A.

Archie:

--- Citace: TAC  14. Říjen 2010 22:02:39 ---Archie : hele ta první fotka tam patří ?

--- Konce citace ---

Jo ta první fotka tam patří a první je schválně ;-) Ten nápis je předprogramovanej pod DMX ovládání.  Ale bacha - na fotce je samozřejmě bez "blikání", ale 20k scansystém to prostě "neblikací" vykreslit nedokáže, takže ve skutečnosti ten nápis trochu bliká. Ale myslím, že to je docela slušný výkon, v této cenové kategorii.

PS - ta bílá, je ta co mi propálila tu fixu, jak jsem ti psal - když jsem odpojil blanking a vrazil tam měřák. Osobně si myslím, že by Green mohla být trochu silnější - resp. jinak - green paprsek je hodně tenký (ostrý), kdyby se trochu rozostřil (což samozřejně na kolimační čočce jde) byl by v porovnání s red a blue "viditelnější". Výkon tam je, ale "tenkost" paprsku je tu trošku ku škodě - ale jak píšu, jde to doladit.

BYe A.

TAC:
mno já  těď  plánuju: ... start 300 G plus  1000/650 a 1000/445 do serie RS (původní RS 400 RGB ) takže logický součet 2300mW(prodejní info :)  ) schválně to pak změřím. ale hlavně budu taky muset řešit dia u paprsků... G má 2,5mm R ma 7x7 a B 4,5 mm...




TAC:
jakous použil závěru na to blikání ?(foto 1 :))  ????

Archie:

--- Citace: TAC  14. Říjen 2010 23:25:02 ---jakous použil závěru na to blikání ?(foto 1 :))  ????

--- Konce citace ---

Ty jo, ty mi dáváš :-)

Načteno z exif snímku - viz obr. níže (nechce se mi to přepisovat a clipboard to nevezme)

Bye A.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi