Udělej si sám (DIY) > Diody a napájení

napájení "Green ukazovátek"

<< < (2/3) > >>

Archie:

--- Citace: Nyci  10. Leden 2011 14:39:19 ---jj to jsem zkoušel. Jako pokus je to dobrý ale když to člověk chce jako finální výrobek tak to musí trochu vypadat. Zkoušel jsem to navrhovat v Eagle ale po hodině přesouvání součástek jsem ztratil nervy a zkouším si to takhle ulehčit. :) ;)

--- Konce citace ---

Co dáš, za návrh v Eagle ?  ;) ;D

Nemyslím prachy, ale třeba nějaká šikovná schémátka, obrázky, laserová moudra, odkazy .....  prostě něco co by se tu lidem mohlo hodit.

BTW - máš alespoň překreslený to schéma do *sch ? Board je za chvilku hotovej, ale nechce se mi to překreslovat.

Nyci:
Rád bych něčím přispěl. Ale jsem v tom ůplný začátečník. Mám jen něco přečtený na fóru a po internetu.  jj schéma překreslený mám. Já jen jestli to někdo nemá už hotový. Pokud by jsi to musel dělat tak se na to vyprdni. Já to snad zvládnu (alespoň si natrénuji práci v EAGLu, taky ho zkouším poprvé). Pokud to bude chodit tak to sem hodím, alespoň něčím přispěju.

Archie:
No jak myslíš, nemám vůbec nic proti samovzdělávání se.

Kdyby tě to omrzelo, tak sem hoď to *.sch a já ti na autoroutuju ten *.brd

Nyci:

--- Citace: Archie  10. Leden 2011 19:31:52 ---No jak myslíš, nemám vůbec nic proti samovzdělávání se.

Kdyby tě to omrzelo, tak sem hoď to *.sch a já ti na autoroutuju ten *.brd

--- Konce citace ---

Tak už mě to nebaví.

Archie:
Tady to máš, ale moc jsem se s tím nepatlal - určitě to jde udělat líp. Jo a vyměnil jsem ti ty obludný trimry co jsi tam měl nacpaný.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi