Všeobecná kategorie > Off topic

mlha

(1/4) > >>

TAC:
Zdar,všichni kdo si mícháte vlastní mlhu a kupujete drahej glycerin,nebo dokonce drahé náplně ..
se určitě bude hodit tento link ... (hlavně to nechlastejte,a ani jako lubrikant se to nehodí :) )

http://www.fichema.cz/glycerin-995-125-kg-glycerinovy-olej-cas-56815-pharma-p-446.html

dzodzo:
"Potravinářství: jako pijivo, ma výrazně sladkohořkou chuť"

pijivo taky vyraz pocujem prvykrat, to uz mohli napisat pyjivo ;D

mas aj nejaky navod v akom pomere sa to riedi? ono tie drahe naplne nie su zasa tak drahe ked si vypocitam jak dlho mi to vydrzi, mam ale hazer a nie mlhostroj, tak neviem ci tam je nejaky markantny rozdiel v spotrebe

Archie:

--- Citace: dzodzo  29. Říjen 2010 08:55:11 ---mas aj nejaky navod v akom pomere sa to riedi? ono tie drahe naplne nie su zasa tak drahe ked si vypocitam jak dlho mi to vydrzi, mam ale hazer a nie mlhostroj, tak neviem ci tam je nejaky markantny rozdiel v spotrebe

--- Konce citace ---

Do hazeru bych to nedával - kdysi jsem se známým z glycerynu té nejvyšší kvality dělával náplně do mlhostrojů (kupovali se v SETUZA anticorrové 200l sudy) . "Čoudilo" to fest, ale pokud to necháš delší dobu naředěné nepoužité tak se ten glyceryn ve vodě začne kazit a smrdí to jak chc*nky. Taky na pohled jsou to nevábné chuchvalce plujících hlenů v roztoku vody  ;D
Marně lámu paměť jak jsem to ředil, už je to dobrých 10 let. Měl jsem na to odměrnej přípravek s ryskou a lilo se to rovnou do 5l kandíků, dolilo destilkou a rozkvrdlalo - no fakt si nevzpomenu kolik toho bylo do toho 5 l kandíku.

TAC:
Tak ono to je spíš o "laboraci" jak to komu vyhovuje,já do svého prvního mlžiče (DIY) lil jen čistej glycerin a spořeba tak deci na 5 akcí :) ...

TAC:
Glycerin : destilka ---> 1:3-5  někomu vyhovuje "řiďous" a někomu hustá Rákosníčkova stěna :) taky záleží na Vašem mlhoSrtoji,jak to pobere ...
ale každopádně 1litr Gl. a 5Litr dest. je cca 100,- plus/mínus  :)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi