LaserForum CZ

Novinky:

  • Pro přispívání a vyhledávání musíš být registrován a přihlášen.
  • Doufáme, že se ti informace zde zveřejněné hodí a také přispěješ nějakými informacemi pro ostatní uživatele.
  • Víte, že jedna z výhod registrovaných uživatelů je možnost vyhledávání v příspěvcích na fóru.
  • Víš, že jako člen Laserforum.cz můžeš mít 5% slevu na všechny lasery dodávané LASERWORLD CZ - http://www.laserworld.cz ? Stačí napsat na info(zavináč)laserworld.cz email, uvést tvůj Nick z fóra a požádat o uplatnění slevy. ;-)
  • Inzerát v sekci prodej musí kromě popisu zboží obsahovat i prodejní cenu. Neuplné a komerční inzeráty jsou smazány bez výstrahy.

IShow ILDA interface - prodám 2999,-

rgb · 8442

Offline rgb

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 37
    • Karma: 0
kdy: 13. Prosinec 2010 23:16:11
Prodám nový USB-ILDA převodník včetně software IShow.Mohu předvést.Lze jím ovládat všechny lasery s ILDA rozhraním.



Offline TAC

  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • *****
    • Příspěvků: 533
    • Karma: 75
Odpověď #1 kdy: 14. Prosinec 2010 19:43:24
mám ho tu v bazaru za 2800,- ještě dva kousky  ;D zkusíš konkurovat s cennou  :o ;D ?



Offline rgb

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 37
    • Karma: 0
Odpověď #2 kdy: 15. Prosinec 2010 21:21:17
Ahoj. S cenou asi konkurovat nebudu. Měl bych? To ti přece nemůžu udělat :) A přide mi docela dobrá.Až prodáš teda Ty ty dva co máš. Normálně se to prodáva myslím za 3800,-  Sice pod jménem Laser Show Star,ale něco mi říká, že je to úplně to samé.



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #3 kdy: 16. Prosinec 2010 13:55:30
*** cut *** Sice pod jménem Laser Show Star,ale něco mi říká, že je to úplně to samé.

Pokud jsi to koupil v CZ tak to bude klon. Oficiálně, legálně dovezený oriiginál má skutečně design toho kusu co prodává TAC.
Vím kdo ten DAC vyrábí, také je v CZ jediná firma s výhradním zastoupením pro CZ (LW CZ to není). Sám výrobce s tím klonováním má docela problém. Originál se dá pořídit i na eBay, ale výrobce ho do CZ neprodá. (Výrobce ve smyslu firma která to vyvinula, dále vylepšuje. Ne ten kdo to ošlehnul a vyrábí klony.)

Bye A.


Offline TAC

  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • *****
    • Příspěvků: 533
    • Karma: 75
Odpověď #4 kdy: 16. Prosinec 2010 16:18:47
Ahoj. S cenou asi konkurovat nebudu. Měl bych? To ti přece nemůžu udělat :) A přide mi docela dobrá.Až prodáš teda Ty ty dva co máš. Normálně se to prodáva myslím za 3800,-  Sice pod jménem Laser Show Star,ale něco mi říká, že je to úplně to samé.
nemusíš konkurovat,to já jen aby řeč nestála  :D jo u LW stojí 3k9..  jinak je to opravdu to samé.. možná by bylo zajímavé,mrknout dovnitř,jestli tam máš osazeno i DMX,jak tu Archie popisuje ...



Offline rgb

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 37
    • Karma: 0
Odpověď #5 kdy: 05. Leden 2011 18:24:15
 možná by bylo zajímavé,mrknout dovnitř,jestli tam máš osazeno i DMX,jak tu Archie popisuje ...



Ok.Tady je fotka.



Offline TAC

  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • *****
    • Příspěvků: 533
    • Karma: 75
Odpověď #6 kdy: 05. Leden 2011 18:27:01
jo tak to jsme na tom stejně  ;)



Offline foggy

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 1
    • Karma: 0
Odpověď #7 kdy: 14. Únor 2011 18:32:40
Ahoj RGB .. jsem tu nováček..   sem tam  nasvicuju  akcičky.. spíše nekomerční.. takže investice nic moc..  pořizuji LW CS - 400 RGB ,   tak bych tento převodník bral..  jen chci vědět dza je vůbec vhodný pro RGB lasery...  fiestu! za 30 klacků  asi nikdy kupovat nebudu :-))))



Offline TAC

  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • *****
    • Příspěvků: 533
    • Karma: 75
Odpověď #8 kdy: 14. Únor 2011 18:38:12
Zdarec,ano,tento převodník se softem je vhodný pro RGB lasery  ;) resp.je to asi nejlevnější,co se dá koupit :) má hafo funkcí a možností..
A Rgb-mu radši pošli PM,moc tu nebývá... (tedy PM mu kopne do mailu...)



Offline rgb

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 37
    • Karma: 0
Odpověď #9 kdy: 15. Únor 2011 17:34:16
Souhlasim s TACem. A dokonce jsem ho na tomhle CSku mel moznost vyzkouset....