Všeobecná kategorie > Všeobecná diskuse

Co kdo s čím

(1/4) > >>

rgb:

--- Citace: Archie  16. Prosinec 2010 08:31:45 --- ;D ;D EL nemá galva, rychlejší než EL je snad kde co.

--- Konce citace ---


Mimochodem, co tu vlastně má kdo za lasery? A děláte někdo nějaké akce,kde je vuyžíváte?

TAC:
mno já dělám axe,s vlastní apárou,nebo na pozvání v klubech,laserů je hafo,stačí pročíst tadyc forum a hned víš kdo co má (tedy alespon něco)

rgb:

--- Citace: TAC  16. Prosinec 2010 16:24:47 ---mno já dělám axe,s vlastní apárou,nebo na pozvání v klubech,laserů je hafo,stačí pročíst tadyc forum a hned víš kdo co má (tedy alespon něco)

--- Konce citace ---

Aha, to jsem se toho dověděl  :D Ale to neva, nemusím asi vědět všechno, třeba přesný typ, ILDA soft, .....

A jestli ty potržená slova jsou odkazy, tak to nějak nefunguje.

TAC:

--- Citace: rgb  16. Prosinec 2010 23:03:57 ---Aha, to jsem se toho dověděl  :D Ale to neva, nemusím asi vědět všechno, třeba přesný typ, ILDA soft, .....

A jestli ty potržená slova jsou odkazy, tak to nějak nefunguje.

--- Konce citace ---

 :D nejsou to odkazy,jen zdůrazněné,že to co chceš vědět,už tu je,jen to chce klikat a číst  ;)

rgb:

--- Citace: TAC  17. Prosinec 2010 04:57:47 --- :D nejsou to odkazy,jen zdůrazněné,že to co chceš vědět,už tu je,jen to chce klikat a číst  ;)

--- Konce citace ---

No jo, to mam procist vsechno?   :o :D
To bude asi stejne dost utrzkovity.Tady se vazne nic nedovim,kazdej to asi taji ;D
A me hlavne zajimaji funkcni pouzitelny masinky a ne naky nedodelky,ktery "nekdy" budou fungovat.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi