LaserForum CZ

Novinky:

  • Pro přispívání a vyhledávání musíš být registrován a přihlášen.
  • Doufáme, že se ti informace zde zveřejněné hodí a také přispěješ nějakými informacemi pro ostatní uživatele.
  • Víte, že jedna z výhod registrovaných uživatelů je možnost vyhledávání v příspěvcích na fóru.
  • Víš, že jako člen Laserforum.cz můžeš mít 5% slevu na všechny lasery dodávané LASERWORLD CZ - http://www.laserworld.cz ? Stačí napsat na info(zavináč)laserworld.cz email, uvést tvůj Nick z fóra a požádat o uplatnění slevy. ;-)
  • Inzerát v sekci prodej musí kromě popisu zboží obsahovat i prodejní cenu. Neuplné a komerční inzeráty jsou smazány bez výstrahy.

laserworld EL-60G MODUL

djpepicek · 32326

Offline TAC

  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • *****
    • Příspěvků: 533
    • Karma: 75
Odpověď #20 kdy: 18. Leden 2011 17:53:39
jinak tady máš zapojko stabiláku LM317 (od cca 1.2 do 35Volt) trimrem "P" nastavíš napětí ...
A jestli je to moc jednoduché tak je tady složitější version  ;)





Offline djpepicek

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 9
    • Karma: 1
Odpověď #21 kdy: 18. Leden 2011 19:36:59
TAK MAM HOTOVO DEKUJI VSE ZA INFO A DODELAM SI TO JSEM MU REKL KAMOSOVI ELETRIKAROVI JESTE JEDNO INFO PROSIM TEN STABILAK MAM TAK MU UDELAT CHLADIC



Offline TAC

  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • *****
    • Příspěvků: 533
    • Karma: 75
Odpověď #22 kdy: 18. Leden 2011 19:50:18
....... TAK MU UDELAT CHLADIC......

rozhodně ANO,čim mín tepla ve škatuli tim líp pro laser,a nejlíp ho posadit někam k větráku,ale tak aby ventilaci nepřekážel ...



Offline djpepicek

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 9
    • Karma: 1
Odpověď #23 kdy: 20. Leden 2011 07:22:56
tak jsem měl asi tu taky činana fouka mi ventilator dovnitr to je spatne ne ma foukat ven ze



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #24 kdy: 20. Leden 2011 15:31:49
tak jsem měl asi tu taky činana fouka mi ventilator dovnitr to je spatne ne ma foukat ven ze

Správně je to tak, že ventilátor nasává vzduch z okolí a tlačí ho dovnitř do skříně.  Takže pokud je pravda co jsi napsal, tak to máš OK.

Bye A.


Offline TAC

  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • *****
    • Příspěvků: 533
    • Karma: 75
Odpověď #25 kdy: 23. Leden 2011 19:21:00
Tak co draku už to máš v cajku ? měl bych zájem o ten chcíplej modul s driverem,jestli bys ses ho chtěl zbavit  ;)



Offline djpepicek

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 9
    • Karma: 1
Odpověď #26 kdy: 25. Leden 2011 14:14:16
Tak co draku už to máš v cajku ? měl bych zájem o ten chcíplej modul s driverem,jestli bys ses ho chtěl zbavit  ;)
poslu ti ho zadara dej kontak 



Offline TAC

  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • *****
    • Příspěvků: 533
    • Karma: 75
Odpověď #27 kdy: 03. Únor 2011 17:52:40
zdarec už si to posílal? ve zprávách máš adresu...