Udělej si sám (DIY) > Řízení a ovládání

P@trickovo DAC

(1/3) > >>

P@trick:
A myslíte žeby sa to dalo poskladať niečo takéto keby viem čo je vnútri v tomto prevodníku?Lebo už ma to dosť súri maturita sa blíži a ja potrebujem aspon niaky funkčný prevodník ktorý mi pójde aby som vedel ukázať aj dačo že to funguje a že to naozaj ovládam aspon niečo.Lebo robím k tomu parostroj a ten spraví tiež efekt len chcem aby to bolo že naozaj ovládam niaky efekt a potom si už kupim prevodník len na maturitu nech to tak vyzerá.Dakujem

Archie:

--- Citace: P@trick  08. Leden 2011 13:14:12 ---A myslíte žeby sa to dalo poskladať niečo takéto keby viem čo je vnútri v tomto prevodníku?Lebo už ma to dosť súri maturita sa blíži a ja potrebujem aspon niaky funkčný prevodník ktorý mi pójde aby som vedel ukázať aj dačo že to funguje a že to naozaj ovládam aspon niečo.Lebo robím k tomu parostroj a ten spraví tiež efekt len chcem aby to bolo že naozaj ovládam niaky efekt a potom si už kupim prevodník len na maturitu nech to tak vyzerá.Dakujem

--- Konce citace ---

NE - resp. Ano, ale musel bys mít zapojení (dá se ošlehnout), firmware - obsah procesoru (teoreticky by mohl jít přečíst), SW který s tím komunikuje (včetně zdroj. kódů). ILDA převodník v tomhle provedení není práce k maturitě, bez problému by to mohlo být zadání na diplomku na vejšce (tím samozřejmně nemyslím to okopírovat).

Netuším tedy co musíš k matuře mít * jestli vlastní konstrukci nebo jen něco postavit, ale věrohodnější by bylo udělat ten ILDA SOUND DAC - součástky stojí pár kaček a tišťák se dá udělat doma.

TAC:
vždyt si něco stavěl ne ? tak to dodělej a je to.. a že to není USB,no tak na tu tvoji mat.předváděčku prostě vemeš kompa no ...

P@trick:
Áno mam hotový POPELSCAN RGB osadený plošák urobený ale nechce mi fungovať s mojím PC neviem prečo ale nepodarilo sa mi to niak rozchodiť zatial.A nenašiel som ani program s ktorým by to šlo a fungovalo.

Archie:
Co že to máš hotové???  Popelscan je SW a aktuálně podporuje viz níže ...  tuším, že s podporou pro vlastní LPT DAC skončil někdy v roce 2006

Popelscan is a simple yet feature rich laser show software. It is based on Popelscan by Guido Jaeger.
Supported DACs for laser show output are EasyLase and bILDA.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi