LaserForum CZ

Novinky:

  • Pro přispívání a vyhledávání musíš být registrován a přihlášen.
  • Doufáme, že se ti informace zde zveřejněné hodí a také přispěješ nějakými informacemi pro ostatní uživatele.
  • Víte, že jedna z výhod registrovaných uživatelů je možnost vyhledávání v příspěvcích na fóru.
  • Víš, že jako člen Laserforum.cz můžeš mít 5% slevu na všechny lasery dodávané LASERWORLD CZ - http://www.laserworld.cz ? Stačí napsat na info(zavináč)laserworld.cz email, uvést tvůj Nick z fóra a požádat o uplatnění slevy. ;-)
  • Inzerát v sekci prodej musí kromě popisu zboží obsahovat i prodejní cenu. Neuplné a komerční inzeráty jsou smazány bez výstrahy.

...od dubna to bude dražší

beam · 16591


Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #1 kdy: 18. Leden 2011 22:21:07
Spousta lidí z toho dělá katastrofu, ale osobně to vidím jako mírné narovnání podmínek pro lidi bez ŽL a s ŽL.

Protože mě to DPH naúčtovali pokaždý  ;).

Bye A.


Offline beam

  • Mazák
  • ***
    • Příspěvků: 177
    • Karma: 6
Odpověď #2 kdy: 18. Leden 2011 22:54:00
Protože mě to DPH naúčtovali pokaždý  ;).

... mě vždy ne. Nevím jaký na to mají systém, ale občas přijde s celní "dobírkou" nebo přímo pozvánka na celnici,
to když se jim to nezdá. Nicméně, většinou to šlo přímo a bez DPH. Kupoval jsem tak okolo 200USD.
Je to škoda, protože takhle zdaníš všechny ty kravinky-gatgety za $50 atp. 



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #3 kdy: 19. Leden 2011 06:35:53
... mě vždy ne. Nevím jaký na to mají systém, ale občas přijde s celní "dobírkou" nebo přímo pozvánka na celnici,
to když se jim to nezdá.  

Asi záleží na celníkovi který to dostane do ruky.

Bye A.


Offline dzodzo

  • Suprák
  • ****
    • Příspěvků: 310
    • Karma: 14
Odpověď #4 kdy: 19. Leden 2011 11:35:06
napis Cinanovi, aby ti tam na obal napisal, ze to ma deklarovanu hodnotu 10$ ze su to napr. kartony do zakladacov alebo pisacie potreby (podla velkosti a vahy) a Cinan ti to tam da a na colnici sa nebudu nic pytat (pokial to nebude fakt nejake obrovske a fakt nejake lacne =)))



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #5 kdy: 19. Leden 2011 13:52:07
napis Cinanovi, aby ti tam na obal napisal, ze to ma deklarovanu hodnotu 10$ ze su to napr. kartony do zakladacov alebo pisacie potreby (podla velkosti a vahy) a Cinan ti to tam da a na colnici sa nebudu nic pytat (pokial to nebude fakt nejake obrovske a fakt nejake lacne =)))

 ;D neboj já vím jak to udělat

Bye A.


Offline dzodzo

  • Suprák
  • ****
    • Příspěvků: 310
    • Karma: 14
Odpověď #6 kdy: 19. Leden 2011 18:09:07
Archie bude nasa "cinska spojka" ;D



Offline TAC

  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • *****
    • Příspěvků: 533
    • Karma: 75
Odpověď #7 kdy: 19. Leden 2011 18:14:38
já bych radši severní koreu  ;D ;D



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #8 kdy: 19. Leden 2011 23:34:30
Archie bude nasa "cinska spojka" ;D

Nemyslel jsem jak to odrbat po dubnu, ale v minulosti. Jen u zásilek kde bylo to DPH to fakt nešlo - buď moc kilo, nebo moc peněz.

Bye A.