LaserForum CZ

Novinky:

  • Pro přispívání a vyhledávání musíš být registrován a přihlášen.
  • Doufáme, že se ti informace zde zveřejněné hodí a také přispěješ nějakými informacemi pro ostatní uživatele.
  • Víte, že jedna z výhod registrovaných uživatelů je možnost vyhledávání v příspěvcích na fóru.
  • Víš, že jako člen Laserforum.cz můžeš mít 5% slevu na všechny lasery dodávané LASERWORLD CZ - http://www.laserworld.cz ? Stačí napsat na info(zavináč)laserworld.cz email, uvést tvůj Nick z fóra a požádat o uplatnění slevy. ;-)
  • Inzerát v sekci prodej musí kromě popisu zboží obsahovat i prodejní cenu. Neuplné a komerční inzeráty jsou smazány bez výstrahy.

laser software

TAC · 17202

Offline TAC

  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • *****
    • Příspěvků: 533
    • Karma: 75
kdy: 22. Leden 2011 13:31:30
scháním soft Pangolin QuickShow FB3-QS (s D/A převodníkem)
a Moncha taktéž s převodíkem.....
! levně,i použité !



Offline dzodzo

  • Suprák
  • ****
    • Příspěvků: 310
    • Karma: 14
Odpověď #1 kdy: 22. Leden 2011 13:33:39
jaj keby som uz na tu fiestu mal nasetrene tak by som ti monchu aj strelil, ale to este potrva, nez nasetrim =)



Offline TAC

  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • *****
    • Příspěvků: 533
    • Karma: 75
Odpověď #2 kdy: 22. Leden 2011 13:34:49
kolik ti chybí ? mě utekla moncha 2,15 s D/Ačkem za 8500,- ...



Offline dzodzo

  • Suprák
  • ****
    • Příspěvků: 310
    • Karma: 14
Odpověď #3 kdy: 22. Leden 2011 18:07:21
na fiestu? cca 900E ;D neviem presne kolko teraz stoji ale co mi posielali cennik vtedy ked som kupoval monchu tak to bolo tak nejako okolo tych 800-900



Offline TAC

  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • *****
    • Příspěvků: 533
    • Karma: 75
Odpověď #4 kdy: 23. Leden 2011 19:05:18
no jo holt za kvalitu se platí  ;D ;) já si dnes odkliknul SHOWEDITOR 2010 SW USB
 na zkoušku,ale Monchu stejně taky vezmu  a časem i Pangolin (uvidím za kolik bude tady v CZ - www.pangolin.cz )
ale hlavně se těším na testnutí :
""K sadě lze dokoupit tzv. Slave Box (ten nemá HWkey a ani DMX512)  a
ovládat pak pomocí SW max. 3 lasery najednou a nezávisle.
""



Offline dzodzo

  • Suprák
  • ****
    • Příspěvků: 310
    • Karma: 14
Odpověď #5 kdy: 23. Leden 2011 21:49:27
napis potom nejake prve dojmy z toho ako sa ti s tym pracuje, co som sa o tom docital tak akurat sa vsetci stazovali, ze pre to nie su ziadne show, ale nikto moc nepisal o tom ci je to uzivatelsky prijemne a take tie prakticke informacie

pango by som tiez bral ale tam sa ceny pohybuju vyssie aj ked FB3 s QuickShow sa da kupit za nejakych 450E alebo tak akurat toto su vsetko take hobby software, rad by som od nich vyskusal LivePRO co je na ovladanie "zivych" show, ale tam by som si musel but kupit LD2000 PRO co je cez 4000$ alebo sa to da kupit za dodatocnych 700$ ku LD2000 Basic alebo Intro co su samotne software ktorych cena sa pohybuje od 1500$ nahor  :(



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #6 kdy: 26. Leden 2011 22:45:18
no jo holt za kvalitu se platí  ;D ;) já si dnes odkliknul SHOWEDITOR 2010 SW USB
 

Už máš?

Bye A.


Offline TAC

  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • *****
    • Příspěvků: 533
    • Karma: 75
Odpověď #7 kdy: 27. Leden 2011 05:04:50
jo,včera celé odpo sem se v tom rejpal  ;) zatím stále "nepřátelské prostředí!  ;D ale u některých SHOW mi i ukápla slza radostí.  :o



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #8 kdy: 27. Leden 2011 10:44:57
No ono je toho v tom docela dost a tak to chvíli trvá než se stím člověk naučí.  Já jsem třeba zpočátku docela dost dlouho hledal způsob jak v editoru posunout nakreslený obr po prac. ploše a přitom je to tak jednoduché  ;D

Bye A.