Udělej si sám (DIY) > Kompletní laserové projektory

závada CS400G

(1/2) > >>

Azu:
Také sem chtěl nechat předělat CS-400G V1, ale nevím jak funguje tobě, ale mně ani na jednom nefungovalo správně ILDA, vykreslovalo si to co chtělo a nebylo poznat co to vlastně kreslí. Proto mně přišlo škoda to dávat do V1 a mít možnost jen režim auto sound a DMX

TAC:

--- Citace: Azu  18. Únor 2011 12:16:04 ---Také sem chtěl nechat předělat CS-400G V1, ale nevím jak funguje tobě, ale mně ani na jednom nefungovalo správně ILDA, vykreslovalo si to co chtělo a nebylo poznat co to vlastně kreslí. Proto mně přišlo škoda to dávat do V1 a mít možnost jen režim auto sound a DMX

--- Konce citace ---

Azu a zkoušel si otočit to v ose X softem,jestli je to opravdu deskou? tedy z videa co máš na trubce je jasné co ti to dělá,ale už ne proč ...
PS:co to RS1000RGB jak sem ti posílal.. ?? to by bylo na předělávku ideal ...

Azu:

--- Citace: TAC  18. Únor 2011 18:12:55 ---Azu a zkoušel si otočit to v ose X softem,jestli je to opravdu deskou? tedy z videa co máš na trubce je jasné co ti to dělá,ale už ne proč ...
PS:co to RS1000RGB jak sem ti posílal.. ?? to by bylo na předělávku ideal ...

--- Konce citace ---
Údajně je to prý výrobní vada, měli by to dělat všechny, jeden se mně ještě povedlo vyreklamovat výměnou za V2.
Na ten RS1000 sem volal, ale už byl prodanej, ale budu mít případně na úpravu CS1500RGB

Archie:

--- Citace: Azu  18. Únor 2011 12:16:04 ---Také sem chtěl nechat předělat CS-400G V1, ale nevím jak funguje tobě, ale mně ani na jednom nefungovalo správně ILDA, vykreslovalo si to co chtělo a nebylo poznat co to vlastně kreslí. Proto mně přišlo škoda to dávat do V1 a mít možnost jen režim auto sound a DMX

--- Konce citace ---
Máš nejspíš blbej kabel - resp. tu redukci z DB25 na RJ45. Měl jsem na ILDA všechny typy CSka V1 co se dělaly - (CS250G, 400G, 400RGY) a všechny OK. ALe mám tu jedno CS 400RGY a tam je chybka v tom smyslu, že není B proklemovaný na G, ale na R   takže co modré nekreslí zeleně, ale červeně (kosmetika)

Archie:

--- Citace: TAC  18. Únor 2011 18:12:55 ---Azu a zkoušel si otočit to v ose X softem,jestli je to opravdu deskou? tedy z videa co máš na trubce je jasné co ti to dělá,ale už ne proč ...
PS:co to RS1000RGB jak sem ti posílal.. ?? to by bylo na předělávku ideal ...

--- Konce citace ---

dej link na to video

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi