Laserové komponenty > Scannery / galva

Scanspeed

<< < (2/2)

Archie:

--- Citace: dzodzo  25. Únor 2011 21:10:33 ---Tuna este obrazok ako to vyzera v preview v Moncha, je tam vidiet ten stvorec okolo http://gallery.kirril.com/images/0001/1298664178136.jpg

--- Konce citace ---

To je OK, 30k test screen má ten čtverec okolo "navíc"

Archie:

--- Citace: dzodzo  25. Únor 2011 20:47:39 ---Archie tak mam iba polovicu, skusal som 12k frame a ten na ~8 stupnoch kresli pekne pri 12k

ale co mam 30k frame, tak ten na ~8 stupnoch vyzera divne, je prilis maly a ked ho zvacsim na 100% vtedy ma velkost akurat, lenze okolo celeho obrazu je divny velky stvorec, ktory tam podla mna byt nema... skusam to ako importovany frame do Moncha softu, mozno vznika pri konverzii, ak vies o nejakom free ILDA editore, tak to mozem skusit upravit

--- Konce citace ---

A ten 30k si kreslil na kolika kpps ??? Z CTéček to vypadá moc dobře, inu Cambridge  ;). JO hlavy jsem se nelekl, je vidět jak jsi zaujatý věcí a vůbec tě kamera neruší  ;D

dzodzo:

--- Citace: Archie  27. Únor 2011 07:51:00 ---A ten 30k si kreslil na kolika kpps ??? Z CTéček to vypadá moc dobře, inu Cambridge  ;). JO hlavy jsem se nelekl, je vidět jak jsi zaujatý věcí a vůbec tě kamera neruší  ;D

--- Konce citace ---

30k som kreslil na 30k (viac Moncha nevie), vidis a dnes som to mal pustene a zabudol som na to... pre zmenu som bol zaujaty testovanim novej show co chcem po viac ako pol roku dokoncit, tak som ladil efekty a trochu som sa hral v Monchi s nastavenim blankingu ale je to take nieco za nieco

Archie:

--- Citace: dzodzo  27. Únor 2011 23:33:48 ---30k som kreslil na 30k (viac Moncha nevie), vidis a dnes som to mal pustene a zabudol som na to...
--- Konce citace ---
OK

--- Citace ---pre zmenu som bol zaujaty testovanim novej show co chcem po viac ako pol roku dokoncit, tak som ladil efekty

--- Konce citace ---
Doufám, že se pak pochlubíš

--- Citace ---a trochu som sa hral v Monchi s nastavenim blankingu ale je to take nieco za nieco
--- Konce citace ---
To já tvrdím pořád, že laserová projekce je kompromis mezi tím co by člověk chtěl a co mu technika dovolí.

dzodzo:
iba sem doplnim ako som postoval tie nastavenia optimalizacie pre CT6215 skeny, tak do 35k to este kreslilo pekne, potom nie ani zeby sa zacala kruznica deformovat, ale rohy vonkajsieho stvorca zacali stracat na ostrosti a svetlosti (take tie "vypalene" body v rohoch), do 50k to vyzeralo este normalne, viac som neskusal (mal som strach) aj ked teoreticky by mali dat skeny 60k

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi