LaserForum CZ

Novinky:

  • Pro přispívání a vyhledávání musíš být registrován a přihlášen.
  • Doufáme, že se ti informace zde zveřejněné hodí a také přispěješ nějakými informacemi pro ostatní uživatele.
  • Víte, že jedna z výhod registrovaných uživatelů je možnost vyhledávání v příspěvcích na fóru.
  • Víš, že jako člen Laserforum.cz můžeš mít 5% slevu na všechny lasery dodávané LASERWORLD CZ - http://www.laserworld.cz ? Stačí napsat na info(zavináč)laserworld.cz email, uvést tvůj Nick z fóra a požádat o uplatnění slevy. ;-)
  • Inzerát v sekci prodej musí kromě popisu zboží obsahovat i prodejní cenu. Neuplné a komerční inzeráty jsou smazány bez výstrahy.

Co říkáte na Laserworld CS-400 G V4

motorcb · 13945

Offline motorcb

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 2
    • Karma: 0
kdy: 09. Září 2011 14:49:38
Nazdar ve spolek.
Plánuji koupit laser do 20000,-Kc.
Zalibil se mi Laserworld CS-400 G V4. Co na nej rikate? Nemate ho nekdo kdo by ho mohl zmerit kolik dava?
Dokazete odhadnout jak dlouho bude svitit dioda? Aby nebyla za 2 mesice vysvicena. Pouzivat se bude kazdou sobotu na akci (priblizne 10 hodin).

Nevite jestli zvladne propalit obalku nebo papir?
Predtim jsem mel LASERWORLD EL-D60G kterej po roce uz nesvitil skoro vubec...

Nebo byste poradili neco jineho do 20000,-Kc??

Diky za in



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #1 kdy: 09. Září 2011 17:10:49
Hoj,


já tu měl 3 kousky na přeměření. Jeden byl 398 mW, druhej 375, třetí 373. Výrobce udává 300 - 400 mW, takže je to sice v limitu, ale čtykilo to není. Ale to sis asi všiml, že u LW "nesedí" označení typu "na výkon". Není to sice nezákonné, ale je to tak trochu zavádějící. Paradoxně to vadí i FJ z Laserworld CZ, ale označení dělá výrobce.
Za dva měsíce se to dost pravděpodobně nevysvítí a kdyby jo, je to v záruce.

Na laser do 20k mám lepší tip - pošlu v PM.

Bye A.


Offline Azu

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 31
    • Karma: 0
Odpověď #2 kdy: 14. Září 2011 14:53:46
Mam tyhle V4 dva kousky a spokojenost, i když V2 mně přišla z celé této série asi nejlepší
Také bych měl zájem o info co zajímavějšího do 20tis pořídit, díky



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #3 kdy: 14. Září 2011 19:27:45
V2 byla fajn na výkon - neviděl jsem jedinou která by byla pod 400mW, všechny co jsem měřil (asi 8 ks) byly okolo 415 - 420 mW. S rozebíratelností na tom paradoxne V2 byla nejhůř - opruz to vyšoupávat ven, nehledě na absolutní nemožnost vyčištěné čehokoliv bez rozebrání. To je zase u V4 nejlepší, V1 na tom také byla lépe než V2.

Bye A.