LaserForum CZ

Novinky:

  • Pro přispívání a vyhledávání musíš být registrován a přihlášen.
  • Doufáme, že se ti informace zde zveřejněné hodí a také přispěješ nějakými informacemi pro ostatní uživatele.
  • Víte, že jedna z výhod registrovaných uživatelů je možnost vyhledávání v příspěvcích na fóru.
  • Víš, že jako člen Laserforum.cz můžeš mít 5% slevu na všechny lasery dodávané LASERWORLD CZ - http://www.laserworld.cz ? Stačí napsat na info(zavináč)laserworld.cz email, uvést tvůj Nick z fóra a požádat o uplatnění slevy. ;-)
  • Inzerát v sekci prodej musí kromě popisu zboží obsahovat i prodejní cenu. Neuplné a komerční inzeráty jsou smazány bez výstrahy.

Cenová akce na Laserworld CZ

Archie · 14632


Offline TAC

  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • *****
    • Příspěvků: 533
    • Karma: 75
Odpověď #1 kdy: 13. Září 2011 20:30:21
paráda



Offline marek

  • Mlaďoch
  • **
    • Příspěvků: 78
    • Karma: 2
Odpověď #2 kdy: 18. Listopad 2013 21:28:01
Ahoj mohl by mi někdo vysvětlit jak fungují  uvedené downloady?? po stáhnutí a nainstalování mě to dál nepustí chce to po mě vyplnit nějakou tabulku...může mi stím někdo pomoci?chtěl bych zainvestovat do pangolína,ale chtěl bych si ten soft.trochu otrkat...díky... ;)



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #3 kdy: 18. Listopad 2013 22:18:49
Stáhnul jsi si DEMO ???? Já to tedy neinstil, ale full verze ti bez DACu QS3 ve kterém je licenční klíč, nepojede.

Bye A.


Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #4 kdy: 18. Listopad 2013 22:52:08
Jsem to tedy stáhnul a nainstaloval.

Marku myslíš tohle? (předpokládám, že ty dva obry co se zjevili před tímto nemyslíš  ;D )  Jestli ju, tak si to přečti :-)

Bye A.


Offline marek

  • Mlaďoch
  • **
    • Příspěvků: 78
    • Karma: 2
Odpověď #5 kdy: 19. Listopad 2013 17:43:38
jojo přesně to jsem myslel ;)  tak že jsem to vše vyplnil a po vyplnění mi to vygenerovalo demo reguest...který se má poslat výrobcy a on mi pošle do 48.hod klíč..který se krekne do souboru QS?je to tak???
Jinak nemá někdo nějakou radu kde sehnat za dobrý peníz celou sadu i s převodníkem?? na ebay se to dá sehnat za cca.13.000Kč ....tady v ČR. kolem 15.000.tak nevim... přemýšlel jsem i o phoenixu,ale pangolin na mě udělal větší dojem ... :D diky.....



Offline dzodzo

  • Suprák
  • ****
    • Příspěvků: 310
    • Karma: 14
Odpověď #6 kdy: 20. Listopad 2013 13:52:53
pokial by si chcel byt aj kreativnejsi nez skladat show z framov v Quickshow, tak by som ti odporucil kombinaciu LSX + Etherdream
LSX ma 3 varianty Lite, Basic a Pro, ktore sa odlisuju funkciami ktore poskytuju, pre zaciatok na 1 projektor staci aj Lite, mozes vzdy upgradnut na vyssiu verziu

to mas Lasershow Express Lite - 156$
https://innolasers.com/shop/index.php?id_product=18&controller=product#/lsx_level_and_options-lite_with_computer_transferrable_dongle
Etherdream DAC - 179$
https://innolasers.com/shop/index.php?id_product=15&controller=product

a si na nejakych 335$ co je povedzme nieco cez 6000 korun, sice k tomu musis pripocitat este postovne, ale stale si radovo o niekolko tisic nizsie ako Pango/Phoenix s tym, ze to ma moznosti ako tieto 2 softy

ja pouzivam Pro verziu a nie je tam nic co by sa nedalo spravit pozri si napr. graficku show Native Beat od swamiho:




Offline marek

  • Mlaďoch
  • **
    • Příspěvků: 78
    • Karma: 2
Odpověď #7 kdy: 23. Listopad 2013 17:25:53
Je to docela pěkné,ale po prostudovámí dema Pangolina jsem se asi rozhodl...ty vodní efekty jsou naprosto masakrové 8) no tak teď sehnat ještě těch cca.12.500 a můžu se kochat...mám i.show 2.3 ale to se nedá s pangolinem  srovnat je to už jiná třída,ale i-show mi prácičku hodně udělat,ale člověk se u toho hodně zapotí....ještě bych se chtěl zeptat jestli pangolin umí komunikovat s jakýmkoliv DMX převodníkem??Dik



Offline dzodzo

  • Suprák
  • ****
    • Příspěvků: 310
    • Karma: 14
Odpověď #8 kdy: 24. Listopad 2013 11:59:31
ake su to vodne efekty?



Offline marek

  • Mlaďoch
  • **
    • Příspěvků: 78
    • Karma: 2
Odpověď #9 kdy: 24. Listopad 2013 18:47:40
vodní vlny....ve slošce waves...je tam tam tak 41 framov s vodnima efekty.......je to docela mazec ;) jinak framy se do pangolina z I-show 2,3  dají lehce přetahnout ale opačně to nejde...škoda >:( ale opravdu nechápu co je na tom tak dtahé....ale na tuto otázku už mi tu někde odpovídal archie...no jo...nápad něco stojí....jinak nevim jak jsou na tom ty levnější převodníky a programy....chtělo by to probádat třeba demo phoenixe 4 ten se na e-bay dá koupit už za 9.500 i s dopravou.... ::)



Offline dzodzo

  • Suprák
  • ****
    • Příspěvků: 310
    • Karma: 14
Odpověď #10 kdy: 25. Listopad 2013 08:52:51
ajo myslis jako hladiny? vsak to je uplne najjednoduchsi efekt, iba si vytvoris ciaru a nechas ju vlnit podla sinusoidy a pripadne pridas nejaku zmenu farby



Offline marek

  • Mlaďoch
  • **
    • Příspěvků: 78
    • Karma: 2
Odpověď #11 kdy: 25. Listopad 2013 19:41:52
no jo no určitě se to dá takto vyrobit...zajímali by mě jak to tvoří ti programátoři ;)



Offline dzodzo

  • Suprák
  • ****
    • Příspěvků: 310
    • Karma: 14
Odpověď #12 kdy: 26. Listopad 2013 10:00:46
v lsx sa to da spravit napr. takto:




Offline marek

  • Mlaďoch
  • **
    • Příspěvků: 78
    • Karma: 2
Odpověď #13 kdy: 26. Listopad 2013 21:26:54
ty voe tak to je mazez.....kde se to dá koupit v nejlepším stáhnout?..... 8) 8) 8) 8) 8)



Offline dzodzo

  • Suprák
  • ****
    • Příspěvků: 310
    • Karma: 14
Odpověď #14 kdy: 27. Listopad 2013 11:59:16
LSX sa da kupit na tom linku innolasers.com co som postoval vyssie. Pripadne mozes napisat priamo autorovi cez kontaktny formular na tej stranke, aby ti zaslal demoverziu na vyskusanie.