LaserForum CZ

Novinky:

  • Pro přispívání a vyhledávání musíš být registrován a přihlášen.
  • Doufáme, že se ti informace zde zveřejněné hodí a také přispěješ nějakými informacemi pro ostatní uživatele.
  • Víte, že jedna z výhod registrovaných uživatelů je možnost vyhledávání v příspěvcích na fóru.
  • Víš, že jako člen Laserforum.cz můžeš mít 5% slevu na všechny lasery dodávané LASERWORLD CZ - http://www.laserworld.cz ? Stačí napsat na info(zavináč)laserworld.cz email, uvést tvůj Nick z fóra a požádat o uplatnění slevy. ;-)
  • Inzerát v sekci prodej musí kromě popisu zboží obsahovat i prodejní cenu. Neuplné a komerční inzeráty jsou smazány bez výstrahy.

Chtěl jsem Prodat interface (universální)

martinkrejci · 10801

Offline martinkrejci

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 3
    • Karma: 0
kdy: 08. Listopad 2011 12:03:30
Prodám universální interface z produkce Laserworld. Cenu nabídněte - je starý 2 týdny a nejde mi na Mambu black2, která soft chrání. Stál mě 7000,- - prodám třeba za 4000,-. Spěchá! Tel 774443781 nebo mail



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #1 kdy: 09. Listopad 2011 19:25:35
Nechci ti kecat do ceny, to je tvoje věc, ale cože to vlastně prodáváš? Když to máš dva týdny a stálo to sedmičku ????

 LW žádný universální interface nenabízí - v nabídce je USB Slave interface pro Laserworld Showeditor nebo se kdysi (rozhodně ne před 14-ti dny) prodával tentýž DAC s názvem Open USB (za 175 EURO), ale rozdíl byl ve firmware a tom, že ten fungoval s HE LAserscanem (ale všechny jsou "uvnitř" Minilumax).
Ani jeden z výše uvedených s Mambou asi fungovat nebude, pokud někdo nedobastlil podporu (mimochodem ochrana u verze 2006 bývala v HW klíči a nikoliv v interface - i když jak je to ve dvojce nevím) a na tu bys potřeboval třeba EasyLase, s tím chodí OK - za předpokladu, že máš HW klíč nebo crack.

PS - s popisem co jsi k tomu dal, to tady nejspíš neprodáš. Ideálně dodej popis a třeba foto.

Bye A.


Offline martinkrejci

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 3
    • Karma: 0
Odpověď #2 kdy: 09. Listopad 2011 19:54:30
Ahoj, díy za vysilující info ;-) Nakonec jsem se domluvil s prodejcem laserworldu, že ho vezmou zpět s výměnou za Phoenix LIVE a doplatkem. Jinak jedná se o OPEN USB Interface, který dle jejich info umí pracovat s veškerými laser softwary. Na Phoenix jsem zvědavý - raději bych se vrátil k mambě, od které mi přátelé jen odpálili interface trafem 12V :-( Samotný interface stojí necelých 8000,- Takže se mi zdála nabídka 250 eur + bankovní poplatky a pošta s doručením do 48hodin jako dobrý obchod - nebyl.. Možná raději koupím MediaLas Mamba Elementsa Phoenix sem pak dám na prodej... Martin



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #3 kdy: 10. Listopad 2011 18:15:00
Když to tedy už neprodáváš, tak jsem to přesunul.

Můžeš písnout toho "prodejce" (PM ať mu neděláš nezaslouženou reklamu)? Tě docela nakrmil, protože open USB samozřejmě nefunguje se všemi SW - ale pouze s těmi které mají podporu pro Minilumax s vyjímkou LW Showeditoru který zase chodí jen s origo LW DACem.

Jinak co se Phoenixu týká - pokud nepotřebuješ nějak extra využívat timeline, tak tipnu, že si ho necháš. Chodí celkem dobře, má spoustu předpřipravených obrazců - pouze ta Timeline je v něm cíleně "potlačena" do malého okénka vlevo dole. Dá se to používat, ale moc komfortu u toho není - to je ale úmysl výrobce, aby si zákazník koupil verzi Pro nebo PRO+. Ta zase má  hlavně podporu Timeline, je k ní spousta show ke stažení a za nějaký peníz lze dokoupit i "update" na HW klíč, že s tím pak chodí i LIVE. Nevýhodou je ten USB dongle s HW klíčem - jak ho ztratíš, máš smůlu.

Osobně z mnou vlastněných a otestovaných SW - Mamba Black, LW Showeditor, LaserShowStar, Phoenix 4 LIVE i Pro a Pangolin FB3, považuji za favorita - tedy z pohledu uživatele nejvychytanější, PANGOLIN FB3.

Bye A.


Offline gyberjan

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 11
    • Karma: 0
Odpověď #4 kdy: 09. Říjen 2012 20:32:34
Ahojky lidi první věc Hadičák černý v1.90 nepotřebuje HW klíč. A dál bych zároveň chtěl požádat někoho kdo by mi kamkoliv uložil original image CD od Hadičáka černého v2.0 i s licenčním CD.
Pokud se někomu někde válí LW2006 mělo by se to jmenovat LASER EDIT verze je nezajímavá, tak bych koupil interface a licenční usbíčko THX za nabídky ;)
GOOD LUCK při hledání v hromadě všeho možného a chuti elektrovodivé se zápachem časového zapomenutí.