LaserForum CZ

Novinky:

  • Pro přispívání a vyhledávání musíš být registrován a přihlášen.
  • Doufáme, že se ti informace zde zveřejněné hodí a také přispěješ nějakými informacemi pro ostatní uživatele.
  • Víte, že jedna z výhod registrovaných uživatelů je možnost vyhledávání v příspěvcích na fóru.
  • Víš, že jako člen Laserforum.cz můžeš mít 5% slevu na všechny lasery dodávané LASERWORLD CZ - http://www.laserworld.cz ? Stačí napsat na info(zavináč)laserworld.cz email, uvést tvůj Nick z fóra a požádat o uplatnění slevy. ;-)
  • Inzerát v sekci prodej musí kromě popisu zboží obsahovat i prodejní cenu. Neuplné a komerční inzeráty jsou smazány bez výstrahy.

FLASH FL-04

rostamalik · 16833

Offline rostamalik

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 6
    • Karma: 0
kdy: 18. Únor 2012 20:16:20
dobrý večer jsem tu novy a ohledne laser scaneru nevim vlastne nic prozatim me zajima koupil jsem si urcity vyrobek je to od polskeho vyrobce Flash FL-04 a chci se zeptat jestlize zakoupim prevodnik k pocitaci i ze softwarem jak budu moci a co presne ovladat pomoci tohoto softwaru dekuji za odpoved



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #1 kdy: 19. Únor 2012 07:15:46
Nemám ho, ale vím, že tento laser nemá scansystém, ale krokové motory. Ovládání má "pouze" pomocí DMX512 protokolu (kromě auto a music) - takže pomocí jakéhokoli DMX ovladače budeš moci max. vybírat co vykresluje (z toho co tam výrobce předprogramoval) + případně nějaké změny rachlosti vykreslování, pohybu, velikosti nebo rotace (nevím co přesně z uvedených fcí tenhle xindlík umí).

Bye A.


Offline rostamalik

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 6
    • Karma: 0
Odpověď #2 kdy: 19. Únor 2012 13:18:58
aha dekuji popripade nevite nahodou jaky kabel  nebo presneji co bych pro rizeni svetel mel zakoupit na webu jsem našel tohle byl bych rad za vase pripominky nebo nevrhy dekuji

:    Obsahuje program pro testování, DMX Light Player a DLL poskytujíci zápis vlastního programu funkce
    Stand-alone test (výstup všch 512 kanálu najednou s nastavením úrovně)
    512 DMX kanálu s 256 úrovni nastavení pro každý kanál
    3 pin XLR-DMX výstupní konektor
    Kompatibilní s Windows 98SE nebo vyšší
    Výstup DMX chráněn pojistkou

Technická data:

    Napájení a připojení: USB
    Napájení pro mód stand alone test: 9V baterie
    Rozměry: 106 × 101 × 44,5mm

Rozsah dodávky:

    Stavebnice kontroléru a krabička
    USB kabel
    CD s programem pro testování, DLL pro vlastní vývoj, DMX light player



Offline dzodzo

  • Suprák
  • ****
    • Příspěvků: 310
    • Karma: 14
Odpověď #3 kdy: 19. Únor 2012 21:29:16
ja pouzivam na DMX toto http://eshop.soh.cz/svetelne-ovladace/i1-dmx-pipe-interface-usb-dmx512

da sa to pouzit s roznymi programkami, napr. Freestyler alebo DMX512 Light Control

mas link na to co si nasiel?




Offline dzodzo

  • Suprák
  • ****
    • Příspěvků: 310
    • Karma: 14
Odpověď #5 kdy: 20. Únor 2012 10:30:01
zalezi od pouzitia, pokial by sa to malo pouzivat aj niekde v klube, tak by som skor volil dmx pipe, znesie to aj hrubsie zaobchadzanie, tu by som mal strach ze sa mi konektory ulamu - teda pokial sa to predava taketo nezakrytovane



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #6 kdy: 21. Únor 2012 19:50:19
To je stavebnice od Wellemana, chodí to, funguje to - kdysi jsem to taky koupil (5-6 let zpět). Finální krabička vypadala trošku jinak - ty konektory byly schovaný uvnitř. Ale obrázek je asi katalogovej.

Bye A.