Lasershow software a programování > HE Laserscan & LW Showeditor

LW Showeditor a USB hub

<< < (4/4)

Age:
Néé o tohle mi nejde.
JEstli mám tahat ILDU nebo sítový kabel to už je jedno (ikdyž cenově vychází lépe sítový že jo)
Jde mi prostě o to, abych nemusel tahat žádný kabel, ovšem to v těchto podmínkách a cenách asi nezvládnu :(
Holt nedá se svítit :(

dzodzo:
tak potom skusit separe wifi cestu pre laser ale zalozenu na inom rieseni, ked vravis ze DMX to ustiha, tak si nechat to co mas teraz a casom prikupit nejaku lepsiu palbu na laser :) inak tvoju motivaciu plne chapem, tahat ty kabely a hlavne potom rano ich motat naspat to je pruda najvacsia

Archie:

--- Citace: dzodzo  25. Srpen 2012 19:41:36 ---*** cut *** inak tvoju motivaciu plne chapem, tahat ty kabely a hlavne potom rano ich motat naspat to je pruda najvacsia

--- Konce citace ---

Jo jo, hlavně když pak máš laserů vícero a dráty procpaný konstrukcí, to je pak extra vopruz.

Age:
Ale tak já už stejně táhnu konstrukcí hromadu DMX kabelů a hromadu napájecích kabelů a stále toho přibejvá. Těch pár ILDA kabelů už mě nezabije když to je k tak pořádným efektům :D

Tady maličký report ze sobotní akci, kde jsem kompletně zajištovat hlavní stage







Natočeno klasickým kompaktem. Nedokáže to pobrat tak jak to ve skutečnosti vypadá :(
Měl bych mít ješt fotky ze zrcadlovky, tak jsem zvědav jak dopadly.

mám jenom tyhlety videa ze začátku akce. Čekal jsem, až se naplní sál ať to je i s lidma. Ovšem okolo půlnoci nastal totální blackout. Samozřejmě odešla mi mlha a shodila všechno kolem. Takže od půlnoci se jelo bez mlhy, tím pádem bez laseru a světla prd vynikly....
Holt stane se. Naštěstí jenom "blbá" mlha. Už mám vybranou novou, ovšem je to zase dalších 20 klacků :(. Každopádně nikomu to nepřeju aby se mu něco posralo na akci a aby tím pádem vypadla komplet stage.
Měl jsem jak svůj rozvaděč, ale mlha byla napojená přímo na rozvaděč co je v sále. A mají to kokocky řešené (nelogicky zapojený chránič), že shodí úplně všechno i s 3f zásuvkou....

Archie:

--- Citace: Age  27. Srpen 2012 23:14:45 ---Ale tak já už stejně táhnu konstrukcí hromadu DMX kabelů a hromadu napájecích kabelů a stále toho přibejvá. Těch pár ILDA kabelů už mě nezabije když to je k tak pořádným efektům *** cut***

--- Konce citace ---

"hromadu DMX" ??? - já tedy vždycky tahal jen jeden DMX kabel - obrazně řečeno. Fyzicky to byla soustava kabelů propojující DMX světla, ale víceméně to je jako jeden kabel - sběrnice. Každopádně od regie (míval jsem SGM REGIA 256) to byl na konstrukci jen jeden  ;)

A já měl na mysli spíše akci kam jedu jen s lasery a ostatní světla jsou někdo jiný. Takže 3 lasery, kdy 2 jedou proti sobě = 2 ILDA káble od pultu k laserům + jeden propojovák mezi těma dvouma co jedou proti sobě.

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi