LaserForum CZ

Novinky:

  • Pro přispívání a vyhledávání musíš být registrován a přihlášen.
  • Doufáme, že se ti informace zde zveřejněné hodí a také přispěješ nějakými informacemi pro ostatní uživatele.
  • Víte, že jedna z výhod registrovaných uživatelů je možnost vyhledávání v příspěvcích na fóru.
  • Víš, že jako člen Laserforum.cz můžeš mít 5% slevu na všechny lasery dodávané LASERWORLD CZ - http://www.laserworld.cz ? Stačí napsat na info(zavináč)laserworld.cz email, uvést tvůj Nick z fóra a požádat o uplatnění slevy. ;-)
  • Inzerát v sekci prodej musí kromě popisu zboží obsahovat i prodejní cenu. Neuplné a komerční inzeráty jsou smazány bez výstrahy.

LSX lasershow

dzodzo · 11110

Offline dzodzo

  • Suprák
  • ****
    • Příspěvků: 310
    • Karma: 14
kdy: 19. Duben 2012 11:51:52
v utorok som mal dovcu tak som sa trochu hral s LSX, plus je ze praca v timeline je ovela pohodlnejsia a moznost pouzivat matematicke formule na transformacie dost zvysuje moznosti, minus vidim v tom ze kreslenie tvarov v PicEdite je trochu zlozitejsie ako v Moncha




Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #1 kdy: 21. Duben 2012 07:32:06
Dzodziku, pěkný. Inu analog je analog ;)

PS - já měl dovču minulý pátek, a stavěl jsem kurník pro slepice :D. Potřeboval bych v posledním půl roce dny asi tak 28-32 hod dlouhé, aby mi zbýval čas, abych si mohl hrát s lasery.  :(

Bye A.


Offline dzodzo

  • Suprák
  • ****
    • Příspěvků: 310
    • Karma: 14
Odpověď #2 kdy: 20. Prosinec 2012 01:24:45
tuto robil jeden znamy z arizony, ma domaci rgb + lumia projektor a v LSX sa naucil robit priam zazraky hlavne s generatorom abstraktov, ta spirala co reaguje na zvuk nema chybu, cele to evokuje 3D




Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #3 kdy: 20. Prosinec 2012 06:25:15
Pěknýýýýý

Čím je udělaná ta "plasma" v pozadí?

Bye A.


Offline dzodzo

  • Suprák
  • ****
    • Příspěvků: 310
    • Karma: 14
Odpověď #4 kdy: 20. Prosinec 2012 17:49:57
lumia projektor, 2 kruzky z nepravidelneho skla alebo akrylu (volaju to shower glass :) a velmi pomale motorky (napr. 2 otacky za minutu) a cez to nasmazis laser, tu pekne popisuje ako to postavil:

http://www.photonlexicon.com/forums/showthread.php/13232-swami-makes-some-lumia

teraz robi uz naslaple graficke lasershow




Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #5 kdy: 20. Prosinec 2012 21:39:49
lumia projektor, 2 kruzky z nepravidelneho skla alebo akrylu (volaju to shower glass :) a velmi pomale motorky (napr. 2 otacky za minutu) a cez to nasmazis laser, tu pekne popisuje ako to postavil:
*** cut ***

JJ, to znám, akorát s LEDkama - měl jsem tu i star laser na opravu který to měl v sobě - typ už nevím, ale kousek "blbýho" skla a za ním tři ledky a jaký zajímavý efekt .

Bye A.