LaserForum CZ

Novinky:

  • Pro přispívání a vyhledávání musíš být registrován a přihlášen.
  • Doufáme, že se ti informace zde zveřejněné hodí a také přispěješ nějakými informacemi pro ostatní uživatele.
  • Víte, že jedna z výhod registrovaných uživatelů je možnost vyhledávání v příspěvcích na fóru.
  • Víš, že jako člen Laserforum.cz můžeš mít 5% slevu na všechny lasery dodávané LASERWORLD CZ - http://www.laserworld.cz ? Stačí napsat na info(zavináč)laserworld.cz email, uvést tvůj Nick z fóra a požádat o uplatnění slevy. ;-)
  • Inzerát v sekci prodej musí kromě popisu zboží obsahovat i prodejní cenu. Neuplné a komerční inzeráty jsou smazány bez výstrahy.

phoenix4 Live

Host · 12322

Jan urban

  • Host
kdy: 20. Květen 2012 16:37:20
Máte s tímhle prográmkem někdo zkušenosti??Jakej je rozdíl mezi verzí Live a pro?Jelikož jsem i dj,nemůžu během večera pořád překlikávat obrázky a upravovat rychlost efektu atd.,jde to udělat aby si běžel sám animaci aby i seděla přesně do hraný hudby?



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #1 kdy: 23. Květen 2012 11:20:33
Pro "napasování" efektů na muziku potřebuješ tzv. časovou osu - ideálně verzi Phoenix PRO nebo PRO+ pokud potřebuješ ovládat více laserů tak, aby každý kreslil něco jiného. Pak bys samozřejmě musel mít i nezávislé DACy pro každý samostatný laser (kanál).
Srovnání verze LIVE a PRO (PRO+) máš v letáku ve starší diskuzi

Ale určitě to nepoběží tak, že bys jen hrál a ono se to "kroutilo" přesně podle hudby. Ale i ve verzi LIVE máš malé okno s časovou osou - tak mi můžeš přetahat předpřipravené efekty a když to spustíš, budou se ti měnit tak jak to nastavíš. Ale "napasovaný" super show na hudbu to fakt nebude. Na to bys musel pěkně v PRO verzi natáhnout music a nasázet efekty - navíc pro perfektní synchro bys to musel pak i z PC spustit i s muzikou. NAvíc ty verze PRO a PRO+ stojí docela "ranec", i když ve srovnání s ostatními SW podobného výkonu to není nic neobvyklé.

Bye A.


Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #2 kdy: 23. Květen 2012 20:55:54
Juknul jsem ti přímo do SW - když klikneš na tlačítka Timeline, objeví se ti vlevo dole okénko s timeline a pomocí Shift + chycení obrazce z tabulky pomocí levého tlač. myšáka si to ní můžeš natahat obrazce tak, jak chceš aby se ti promítaly.

Uprotřed, pod tabulkou obrazců máš tlačítka bpM, Effect Time, tap, ManBPM ... to vše se vztahuje k funkci Sound to laser. Když použiješ Help, tak v english verzi to máš na straně 17 bod 14. + 17. + 18. popsané. To by mohlo trochu suplovat to co chceš aby to dělalo.

Bye A.


Jan urban

  • Host
Odpověď #3 kdy: 24. Květen 2012 06:19:23
Už na to koukám,zkusím to přes to něják vykoumat,aspoň částečně aby mi to běželo do rytmu hudby..Jinak pravda,za verzi "pro" je to fakt docela velkej ranec  :( Napíšu,jak to dopadlo :)



Offline dzodzo

  • Suprák
  • ****
    • Příspěvků: 310
    • Karma: 14
Odpověď #4 kdy: 24. Květen 2012 13:01:40
co to tak kostuje? lebo zvlada to aj LSX a na to ake ma funkcie tak sa cenou profi produktom ani zdaleka nepriblizuje



Jan urban

  • Host
Odpověď #5 kdy: 28. Květen 2012 18:04:27
Když se v tom člověk trošku pošťourá,jde ten prográmek dost přizbůsobit aby to celkem sedělo na hudbu na diskotéce(Bpm) ;)..Ta cena je celkem slušná..I když pořád jsem nepochopil,když mám v okně s animovanými efekty--mám zvolenou "TAB 1" (DAC),některý efekty mi neběžej,i když se mi zobrazujou,když na ně najedu myší..Nevíte něko proč to nejede?  :-\ Jedná se pouze o některé anica z výběru (DAC)



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #6 kdy: 30. Květen 2012 08:11:13
*** cut *** ..I když pořád jsem nepochopil,když mám v okně s animovanými efekty--mám zvolenou "TAB 1" (DAC),některý efekty mi neběžej,i když se mi zobrazujou,když na ně najedu myší..Nevíte něko proč to nejede?  :-\ Jedná se pouze o některé anica z výběru (DAC)

Problém není v HW,  ;D - "nesvítí" protože jsi si navolil TAB které jsou vytvořené pro více laserů - konkrétně dva. Takže ti svítí jen ten první DAC, ale na monitoru vidíš animaci "obou laserů".

Bye A.


Jan urban

  • Host
Odpověď #7 kdy: 30. Květen 2012 18:21:15
Aha,já měl za to,že to třeba jeden laser nezvládne  :) Díky