Udělej si sám (DIY) > Řízení a ovládání

Bilda

<< < (13/13)

P@trick:
Čaute postavil som nový prevodník BILDA 2 trošku upravený na SMD súčiastky a na jednej doske, no stretol som sa s problémom ktorý neviem vyriešiť. Na starom prevodníku všetko fungovalo v pohode každá farba no na novom prevodníku mi nechce ísť červená. Signál z prevodníka ide teda budiace napatie na RED farbu okolo 2,5 V možno aj 3V na ostatné farby ide menej a svietia bezproblémov. Nevedeli by ste mi poradiť kóli čomu mi nechce tá červená farba svietiť? Zapojenie je úplne rovnaké ako prvá vezria len prerobená doska na SMD. ÄŽakujem

Archie:
blanking signál je 5V, resp. TTL - tam se sice 2,5V do H úrovně vejde, ale zkus při jakém napětí se ten RED modul rozsvítí - tam by mohl být zakopaný hafík

P@trick:
Modul bezproblémov funguje nie je pokazený. Meral som výstup z dosky ovládania priamo na driver červenej pri zapnutej červenej farbe a bolo tam tiež približne od 1,6 V po 2,5 V podla inteznity červenej farby.

Archie:
Pokud modul s jiným signálem funguje a napětově je výstup z DACu OK, tak pak může být ten blanking jedině zapojený k modulu naopak (+na- a -na+).

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi