LaserForum CZ

Novinky:

  • Pro přispívání a vyhledávání musíš být registrován a přihlášen.
  • Doufáme, že se ti informace zde zveřejněné hodí a také přispěješ nějakými informacemi pro ostatní uživatele.
  • Víte, že jedna z výhod registrovaných uživatelů je možnost vyhledávání v příspěvcích na fóru.
  • Víš, že jako člen Laserforum.cz můžeš mít 5% slevu na všechny lasery dodávané LASERWORLD CZ - http://www.laserworld.cz ? Stačí napsat na info(zavináč)laserworld.cz email, uvést tvůj Nick z fóra a požádat o uplatnění slevy. ;-)
  • Inzerát v sekci prodej musí kromě popisu zboží obsahovat i prodejní cenu. Neuplné a komerční inzeráty jsou smazány bez výstrahy.

Pojekce na (plexi)sklo

Itchy · 19961

Offline Itchy

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 5
    • Karma: 0
kdy: 08. Duben 2012 18:24:56
Ahoj, je mozne promitat laserem na(skrz) cire plexisklo tak, aby to na nem bylo videt? Bude to videt automaticky nebo je treba pres to plexi prelepit treba nejakou folii? Diky za informace.



Offline TAC

  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • *****
    • Příspěvků: 533
    • Karma: 75
Odpověď #1 kdy: 08. Duben 2012 18:39:40
To asi půjde normálně,jen to co projde už nebude ostrý,ale "rozplzlý " :-)



Offline Itchy

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 5
    • Karma: 0
Odpověď #2 kdy: 11. Duben 2012 10:51:28
to co projde uz me prilis nezajima :-) Jde mi o to, zda bude ten promitnuty obrazec videt na tom pruhlednem plexi :-)



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #3 kdy: 11. Duben 2012 12:21:50
Vidět bude, ale nebude to nic moc - právě kvůli tomu, že ti část projde skrz (jenže neprojde "čistě", ale rozplizne se, jak psal TACik).

Bye A.


Offline Itchy

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 5
    • Karma: 0
Odpověď #4 kdy: 12. Duben 2012 12:15:22
Diky za info, snad uz jsem to pochopil :-) Jde mi o to mit uprostred prostoru plexi, tak abych na nej mohl promitat laserem a bylo to na tom plexi videt z obou stran. Takze to zda se jde bez komplikaci :-)



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #5 kdy: 13. Duben 2012 06:41:42
*** cut *** a bylo to na tom plexi videt z obou stran. Takze to zda se jde bez komplikaci :-)

No tak to právě nepůjde, udělěj to klasicky jako všichni ostatní - pověs tam síťovinu. Ideálně tu co se používá na okna proti hmyzu (nebo nějakou záclonu bez vzoru ....). Na tom plexi to bude naprd. (Tady máš prostřední laser na té síti, ale je to točené z dálky a v nic moc kvalitě http://www.laserforum.cz/index.php/topic,1348.msg2726.html#msg2726 )

Bye A.


Offline Itchy

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 5
    • Karma: 0
Odpověď #6 kdy: 13. Duben 2012 08:50:30
Ahoj, jak prosim te myslis to "poves tam sitovinu"? To jako treba samotnou do nejakyho ramu? nebo nalepit na to sklo? Chtel bych aby to vypadalo jako na tomto videu:

Myslel jsem, ze to promitaji na nejake pruhledne platno(treba prave to plexi). Sam jsem videl jak to pekne funguje s vodni stenou, ale ta by do klubu nesla umistit...



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #7 kdy: 13. Duben 2012 21:32:26
Ahoj, jak prosim te myslis to "poves tam sitovinu"? To jako treba samotnou do nejakyho ramu? nebo nalepit na to sklo?
*** cut ***

Samotnou do rámu, stačí nahoru a dolu dát násadu od koštěte :), nemusíš dělat rám. Vypadat to bude přesně tak jak potřebuješ. Si to doma vyzkoušej na záclonu ;), než půjdeš nakoupit síť proti hmyzu.

Bye A.


Offline Itchy

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 5
    • Karma: 0
Odpověď #8 kdy: 16. Duben 2012 15:57:04
Ok, diky za info ;-)