LaserForum CZ

Novinky:

  • Pro přispívání a vyhledávání musíš být registrován a přihlášen.
  • Doufáme, že se ti informace zde zveřejněné hodí a také přispěješ nějakými informacemi pro ostatní uživatele.
  • Víte, že jedna z výhod registrovaných uživatelů je možnost vyhledávání v příspěvcích na fóru.
  • Víš, že jako člen Laserforum.cz můžeš mít 5% slevu na všechny lasery dodávané LASERWORLD CZ - http://www.laserworld.cz ? Stačí napsat na info(zavináč)laserworld.cz email, uvést tvůj Nick z fóra a požádat o uplatnění slevy. ;-)
  • Inzerát v sekci prodej musí kromě popisu zboží obsahovat i prodejní cenu. Neuplné a komerční inzeráty jsou smazány bez výstrahy.

Transmission 2013 - laser show

Age · 9185

Offline Age

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 38
    • Karma: 0
kdy: 09. Červen 2013 15:48:54
Zdravím pánové,
dávám vám sem video z letošní Transmission (Praha, 02 aréna). Doposud nejlepší na které jsem byl. Na akci bylo použito 16 (nebo 18? ted si nepamatuju) laserových systémů. Výsledek taky stojí za to!
Laser show včetně světelné show je fantastická. Chlapci ze Slovenska to opravdu umí.  ;)
Co si o tom myslíte?




Offline marek

  • Mlaďoch
  • **
    • Příspěvků: 78
    • Karma: 2
Odpověď #1 kdy: 09. Červen 2013 22:39:10
no tak to je masakr.....určitě nejde o žádné začátečníky ;D ;D ;D ,,,bludíčku co mám doma se stím nedá srovnat....tady jsou výkony už v řádově několika vatů 8) 8) 8)



Offline dzodzo

  • Suprák
  • ****
    • Příspěvků: 310
    • Karma: 14
Odpověď #2 kdy: 10. Červen 2013 09:05:29
tak Ministry robili lasershow este ked mi sme curali do nocniku :)))

v tom videu lasery dobre, ale este viac sa mi paci ten svetelny efekt ked vytvaraju taku trojcipu hviezdu co sa otaca okolo toho kola



Offline marek

  • Mlaďoch
  • **
    • Příspěvků: 78
    • Karma: 2
Odpověď #3 kdy: 10. Červen 2013 13:55:08
zajíma lo by mě co to jsou za mašinky :-X  baztak nějaké kvanty za moooooooooooc peněz ;D ;D ;D