Lasery > Začátečníci

ják přehodit osu x

(1/2) > >>

marek:
Ahoj může mi prosím vás někdo poradit  8) mám dva laser projektory je to napojené na Ishow 2,3 z tohoto převodníku je  to propojené ilda kabelem do projektoru 1 a od sud do projektoru 2  vše to funguje tak jak je na obrázku (A) ale potřeboval bych poradit jak na jednom z projektoru změnit osu x jak je na obr (B) Diky 

dzodzo:
nie som elektronik, ale toto by malo byt jednoduche ak mas oznacene kable ku galvu, mali by tam byt 3 kabliky X+, X- a zem tak iba prehodit tie + a -

marek:
Ahoj dzodzo  nějakou dokumentaci ke galvum mám,ale zajímalo by mě jak to dělají profici maš dva projektory jeden převodník  a notebuk..pokud projektory zapojím mezi sebou tak se chovají uplně stejně,ale potřeboval bych vědět jak tomu změnit tu osu X ?když jeden pujde do prava tak ten druhý musí jít do leva a o to mi jde.....zajímali by mě jestli musím mít dva převodníky či nikoliv.... Mam v klubu několik hlavic  a skenu Robe na DMX tam se osy mění buď to v paměti nebo na zadní straně dipi přepínači..,ale u laseru nevim  :-[  .....jinak nejsem si jistý  jestli přehodím - + tak jestli tomu více neuškodím ...  :o jinak posílám pár foto díky za radu  ;)

dzodzo:
na kvante mam vzadu 2 prepinace jak na Y tak na X osu, takze tam to mozem prenastavit ako potrebujem, predpokladam, ze tie tlacitka su vyvedene do nejakeho prepinaca co akurat meni ten +/- signal, vsak vychylenie galva by mal riadit driver pomocou +/- signalu nie? neviem aka je tam voltaz predpokladam ze to bude +5/-5 V ?

marek:
tady je nějaká dokumentace  http://www.ebay.com/itm/20Kpps-HightSpeed-Galvo-scanning-System-including-Show-Card-/321084098260?pt=US_Stage_Lighting_Single_Units&hash=item4ac21a86d4  stačí kliknou na View Scanner Manual in PDF format vše je tam napsané a dočetl jsem se že tam jide 5V...klidně bych to přehodil ale mám strach že to odpálím  :-[

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi