Všeobecná kategorie > Laserová videa

9. Open air u Parkhotelu Smržovka

<< < (2/2)

Archie:

--- Citace: marek  18. Červenec 2013 21:48:58 ---Archie a jak se to ovládá?pokud jsem to pochopil dobře tak pokud to skenuje lidi tak se automaticky ubere výkon a pokud to svití nad lidi tak se tomu výkon přídá ??toto se dá nastavit na programu který lasery ovládá??

--- Konce citace ---
Pangolin i Phoenix to umí. V Phoenixku tomu říkají Security zone - máš tam jakoby 2D scénu a nataháš myšákem obdélníčky kterým určíš na kolik procent se tam má snížit výkon (třeba na místa kde jsou zrcadla a hrozí odrazy , na lidi apod.). U TTL je to sice takové pseudo řízení, ale u analog blankingu to funguje super

marek:
Může mi někdo říci  proč ty profi programy pangolin a phoenix jsou tak drahé???tam se to pohybuje částkově kolem 10.000....jako je to mazec ve srovnání s i-show který je prcek  :P je fakt že i-show není profi a funkce i cena tomu odpovidají .....ale nechápu co je na tom tak drahého jedná se o nějakej usb DAC + program a cena je kolem 10.000..no jo no ::)

Archie:

--- Citace: marek  21. Červenec 2013 00:44:29 ---Může mi někdo říci  proč ty profi programy pangolin a phoenix jsou tak drahé???tam se to pohybuje částkově kolem 10.000....jako je to mazec ve srovnání s i-show který je prcek  :P je fakt že i-show není profi a funkce i cena tomu odpovidají .....ale nechápu co je na tom tak drahého jedná se o nějakej usb DAC + program a cena je kolem 10.000..no jo no ::)

--- Konce citace ---
Tipnu si, že protože ti co to vyvíjejí taky musí být z něčeho živi  ;)  a firmě musí zůstat nějaký zisk. NAvíc pokud jsou profi, počítá se s tím, že pomocí nich se budou vydělávat penízky a to je obdobný jako třeba rozdíl ceny profi kombinaček a kombinaček z Baum*xu.

Ale jsou i free alternativy - vyrob si DAC ze sound karty (tady) nebo Bildu (tady) a dej k tomu free SW. Výsledek nebude vůbec špatný, ale nebude to tak, že si to objednáš, zaplatíš  a jen používáš. Budeš do toho muset dát kus své práce, času na studium jak to vlastně vyrobit a rozchodit.

dzodzo:
neviem ako u phoenixu ale u pangolinu to mas za support 24x7
sice phoenix teraz bol odkupeny, takze to bude stejne zachvilu pangolin vsetko :)
nic ine mi takto z hlavy nenapada, kedze co sa tyka featur, tak to maju aj ostatne programy, niektore maju dokonca aj nieco navyse

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi