LaserForum CZ

Novinky:

  • Pro přispívání a vyhledávání musíš být registrován a přihlášen.
  • Doufáme, že se ti informace zde zveřejněné hodí a také přispěješ nějakými informacemi pro ostatní uživatele.
  • Víte, že jedna z výhod registrovaných uživatelů je možnost vyhledávání v příspěvcích na fóru.
  • Víš, že jako člen Laserforum.cz můžeš mít 5% slevu na všechny lasery dodávané LASERWORLD CZ - http://www.laserworld.cz ? Stačí napsat na info(zavináč)laserworld.cz email, uvést tvůj Nick z fóra a požádat o uplatnění slevy. ;-)
  • Inzerát v sekci prodej musí kromě popisu zboží obsahovat i prodejní cenu. Neuplné a komerční inzeráty jsou smazány bez výstrahy.

CS - 2000RGB se od Jan Urban

Archie · 11170

Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
kdy: 02. Srpen 2013 18:57:50
Tak se fešáci přiznejte, kdo to "koupil". Chápu systém nabídka poptávka. A kdo dá víc ...  ;) Jen mne zajímá kdo to SÉčko koupil.

Pan Jan Urban se se mnou včera v cca 13 hod na 100% domluvil o prodeji laseru. Odběr osobně v sobotu, odmítl nabídnuté finance dopředu a poté na mou žádost inzerát smáznul. Dnes kolem 10:30 tu dohodu jednostranně zrušil, s tím, že si pro to jede někdo z SK - a prý "kdo dřív přijde".... tipuji tedy, že kupec nabídl více než bylo v inzerátu.

Plakat kvůli tomu nebudu, už jsem velkej kluk, ale tohle se nedělá.  Rozhořčenej ale jsem, protože nemám rád křivý lidi. Buď jsem chlap a držím slovo, nebo jsem křivej a pak je v podstatě jedno na co se vymluvím. ::) Nebo udělám dražbu ;-)

Takže se čistě ze zvědavosti ptám, kdo to koupil - údajně si pro to dnes dojel z SK. A o kolik více než byla inzerovaná prodejní cena (18000,-) nabídl -aneb

Jak tučný byl peníz Jidášův?

abych věděl za kolik se dá ohnout charakter  ;D

Nicméně přes výše uvedené přeji new majiteli, ať mu laser slouží k jeho plné spokojenosti.  :D

PS - mnou uvedená tvrzení mohu doložit e-mail komunikací  8)

Bye A.


Offline dzodzo

  • Suprák
  • ****
    • Příspěvků: 310
    • Karma: 14
Odpověď #1 kdy: 03. Srpen 2013 11:29:25
asi platili v tvrdej euromene :)

ja som sa zapovedal, ze nic horsie ako kvant nebudem kupovat, tak ja som mimo podozrenia  ;)



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #2 kdy: 03. Srpen 2013 16:58:48
*** cut ***  tak ja som mimo podozrenia  ;)
;D Dzodziku nejde o podezření, čistě mne zajímá "za kolik Kč lze ohnout charakter". Pro někoho je to možná divný, ale soudím lidi podle sebe. Co řeknu a slíbím, to platí. A není k tomu potřeba podepsaná smlouva. A kdyby ne, hanba by mne fackovala a děda by se v hrobě obrátil.
Ale chápu, že pro někoho můžou být třeba  2 litry dlouhej peníz a tak mne fakt jen zajímá kolik byl ten rozdíl oproti uvedeným 18k.
 ;)

Bye A.


Offline marek

  • Mlaďoch
  • **
    • Příspěvků: 78
    • Karma: 2
Odpověď #3 kdy: 04. Srpen 2013 22:31:09
Tak to je masakr,mě se to zdálo nějak  divné ;)  Archie žádné sr*ní milá paní  :-X dáme tomu dotyčnému přes dršku..... 8) a Jan Urban by se měl trochu zamyslet....a né vyje*ávat lidi.Omlouvám se za tyto vyrazy,ale něco podobného se mi stalo.....tak to chápu ;)



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #4 kdy: 05. Srpen 2013 06:35:20
Marku ... nikoho mydlit netřeba. Ani používat vulgární výrazy. Vždyť je to v podstatě jedno - lidé jsou různí. V dnešním světě se na čest moc nehraje - koukni se do novin, parlamentu, politiky. Tak proč by to v obchodu bylo jinak? Že to není správné je věc druhá a každej ať si to přebere podle svýho.

Zajímavý spíše je fakt, že kupec se vůbec neozval. A přitom o nic nejde - zboží má, zařídil to šikovně, já mu to přeji. Chtěl bych fakt jen vědět ten rozdíl ceny. (Ale i bez jeho znalosti mám vcelku klidné spaní  ;) )

Bye A.


Offline marek

  • Mlaďoch
  • **
    • Příspěvků: 78
    • Karma: 2
Odpověď #5 kdy: 05. Srpen 2013 13:20:52
 ;)