Novinky

Doufáme, že se ti informace zde zveřejněné hodí a také přispěješ nějakými informacemi pro ostatní uživatele.

Blue laser 1,6 Wat

marek · 4430

Offline marek

• Mlaďoch
  • **
kdy: 30. Srpen 2013 13:58:18
Prodám modrý laser projektor vyrobený a smontovaný  v Německu.Je cca 3.měsíce starý tudíž jako nový...Mám ho ze zrušeného klubu a teď mi leží doma
osazen galvo 30kpps prí 5°,světelné spektrum-445nm,analogové funkce (analog blank),výkon 1,6W,chlazení vzduch,řízení auto režim(předprogramované animace) nebo DMX protokolem(vlny,tunely,animace),
Ilda  in a out,bezpečnostní klíč.
Třída laseru 4.tudiž nejvyšší co je.Idealní na velké a střední prostory .Preferuji osobní odběr,ale můžu poslat i na dobírku jsem z Kroměříže.
Bohužel nemůžu dat žádnou záruku,ale můžu zajistit bezplatný servis a údržbu.Prodám za 13.500 tel.777886268 E-mail HELERS@seznam.cz

Offline Archie

• Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
Odpověď #1 kdy: 01. Září 2013 14:32:38
Přidej foto vnitřku, ať je vidět co a jak je v tom namontováno.

Bye A.

Offline marek

• Mlaďoch
  • **
Odpověď #2 kdy: 01. Září 2013 21:29:46
Nazdárek kašpárek tak tady posílám nějaké foto vnitřku....podle tohoto projektoru jsem dělal něco podobného kde jsem se snažil používa stejné komponenty.....myslím si,že cena je přijatelná na to,že je to pár měsíců staré...tak že pokud by měl  někdo nějakou kritiku nebo dotaz tak to valte do mě ;) ;)

Offline Archie

• Administrátor
Odpověď #3 kdy: 02. Září 2013 11:22:03
 :D mám to okomentovat nebo ne?

Bye A.

Offline marek

• Mlaďoch
  • **
Odpověď #4 kdy: 02. Září 2013 14:04:46
 ;D no záleží co  budeš komentovat ;) všude se dá najít nějaká ta mouch....každopádně to že to vyrobyl nějaký bastlíř v Německu to nedělá německý výrobek...komponenty tohoto druhu se dají koupit všude a to od nás počínaje až po čínu.....jinak co si budem nalhávat co v dnešní době nepochází z číny......novému majiteli to službu udělá...  ;) 

Offline Archie

• Administrátor
Odpověď #5 kdy: 03. Září 2013 11:47:32
;D no záleží co  budeš komentovat ;) všude se dá najít nějaká ta mouch....každopádně to že to vyrobyl nějaký bastlíř v Německu to nedělá německý výrobek...komponenty tohoto druhu se dají koupit všude a to od nás počínaje až po čínu.....jinak co si budem nalhávat co v dnešní době nepochází z číny......novému majiteli to službu udělá...  ;)
JJ přesně to jsem "ne"chtěl komentovat - "vyrobeno a smontováno v Německu" - driver k LD je SK, dioda China, chladič asi home bastl :)
Takže jen kosmetika - na funkčnost laseru to nemá žádný vliv, a kdybys nenapsal to vyrobeno .... ale skutečný původ ... neměl bych vůbec žádnou poznámku. Cena myslím přiměřená. Pokud je scansystém real 30k, tak víc než dobrá.

Bye A.

Offline marek

• Mlaďoch
  • **
Odpověď #6 kdy: 03. Září 2013 21:59:42
Dokonce jsem se dočet v dokumentaci,že to zvládne   35kpps prí 5°   no,ale raději bych to nechtěl přeháně a zůstal bych při těch 30kpps  ;)jinak  viděl jsem vnitřnosti jiných značek a už jen když se podíváte na chladiče kde výkon je kolem 1000Mw a na bastlí tam chladíč 30x30x50 k tomu ventilátor nějaká kluzná ludr....která se co nevidět zadře a chladič nemůže tyto výkony dostatečně chladit a pak dochýzí k problémům ....co stím je????.......tak si říkám že laser co prodávám je na tom docela dobře osazen chladičem  60x60x80 ventilátory Sunony,ložiskové a laser dioda začka Nachi....ono jsou to celkém drobné věci ,ale toto jsou nejčastejší věci co výrobci těch levnějších značek šidí......no nechám to na vás pokud bude mít někdo zájem tak mě kontaktujte....Za ty peníze vám to posloží a dovolím si říci že budoucí majitel bude spokojený....  ;)

Offline marek

• Mlaďoch
  • **
Odpověď #7 kdy: 09. Únor 2014 20:33:58
Dávam novou cenu 12.000Kč ;)

Offline marek

• Mlaďoch
  • **
Odpověď #8 kdy: 04. Listopad 2018 21:35:06
Ej more vlezu sem po cca 4 letech a můj už dávno prodaný laser tu furt je ;D jen to ve mě vzbudilo vzpomínky :o