Lasershow software a programování > Phoenix

PREPOJENIE LASEROV V PHOENIX 4 LIVE

(1/2) > >>

keglo666:
Zdravim....som tu novy a neviem ako to tu chodi,tak dufam ze pisem spravne.
Potreboval by som poradit,ohladom prepojenia laserov v PHOENIX4 live.
Kupil som si uz spominany software phoenix a 5 laserov,vsetky od Laserworldu-cs-1000rgb,2x cs-500rgy a 2x cs-250 g a 5x ilda kabel.Ked pripojim vsetky lasery, robia mi vsetky to iste.Moja predstava bola aby tie 250ky robili to iste,1000ka a tie dve 500ky to iste,ale v pripade animacie alebo pisma aby to islo len cez tu 1000ku a 500ky a 250ky pokracovali dalej v predvolenom programe.
Co mi este chyba???ako to mam prepojit???
dufam ze ma niekto pochopil a poradi mi.
dakujem

dzodzo:
minimalne budes potrebovat dalsi prevodnik

keglo666:
A neake lacnejsie riesenie by nebolo??s ilda split kablom nevyriesim nic???

marek:
Ahoj na propojení více přístrojů pomocí jednoho DACU ti budou dělat to samé jak jeden tak druhý tak třetí atd.....pro tvé řečeni je potřeba dokoupit dalčí DAC...Ilda Split kablem  nevyřešíš nic...je to jen taková lidově řečeno rozdvojka....Některé lasery nemají Out výstup a proto se to řeší split kablem....jinak tu není co vysvětlovat je to  jasné a docela i drahý špás ;)

keglo666:
dakujem marek...a potom by som to mal ako poprepajat??mozes mi to napisat od pc a dalej??a nebolo by aj riesenie,tu 1000ku a 500ky ovladat ildou a 250ky cez dmx..dac je micro V2...
a vie mi este niekto poradit ci sa daju pangolinove show prehravat v phoenixe??a ako??...show sa daju stiahnut na pangolinshows.com ked sa zaregistrujes..aj frames sa daju len ich potom neviem otvorit...
a ta jedna 250ka pri animaciach cez ildu ma obratene obrazky(dolu hlavou)...pri auto moduse ide normalne...co to moze byt??ma obratene osi??na kabli som ja nerobil nic.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi