LaserForum CZ

Novinky:

  • Pro přispívání a vyhledávání musíš být registrován a přihlášen.
  • Doufáme, že se ti informace zde zveřejněné hodí a také přispěješ nějakými informacemi pro ostatní uživatele.
  • Víte, že jedna z výhod registrovaných uživatelů je možnost vyhledávání v příspěvcích na fóru.
  • Víš, že jako člen Laserforum.cz můžeš mít 5% slevu na všechny lasery dodávané LASERWORLD CZ - http://www.laserworld.cz ? Stačí napsat na info(zavináč)laserworld.cz email, uvést tvůj Nick z fóra a požádat o uplatnění slevy. ;-)
  • Inzerát v sekci prodej musí kromě popisu zboží obsahovat i prodejní cenu. Neuplné a komerční inzeráty jsou smazány bez výstrahy.

Laser 50 mW

ježíš · 12272

Offline ježíš

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 6
    • Karma: 0
kdy: 28. Červenec 2014 20:40:03
Zdar lidi, potřeboval bych radu ohledně laserového ukazovátka. potřeboval bych laser, na den i noc, aby měl dosah aspon pár kiláků, ale hlavně aby byl pořádně vidět. Bude mi stačit tento? Je to dobrá kvalita nebo se za ty prachy dá sehnat lepší?
50mw zelene laserove ukazovatko
Předem dík. Bůh svámi.



Offline dzodzo

  • Suprák
  • ****
    • Příspěvků: 310
    • Karma: 14
Odpověď #1 kdy: 29. Červenec 2014 08:03:13
otazka je co sa mysli tym bude poradne videt, 50mW paprsek vo dne moc vidiet nebude, takisto na tom videu to vyzera ze ma bud prilis siroky paprsek alebo velku divergenciu, tak na dosah par kilakov by som sa tiez nespoliehal



Offline ježíš

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 6
    • Karma: 0
Odpověď #2 kdy: 29. Červenec 2014 09:16:48
Potřebuju ho hlavně hodně dobře viditelný.



Offline ježíš

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 6
    • Karma: 0
Odpověď #3 kdy: 29. Červenec 2014 09:17:51
Abych na něco v noci posvitil aby to bylo výrazné a čára laseru byla dobře vidět



Offline ježíš

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 6
    • Karma: 0
Odpověď #4 kdy: 29. Červenec 2014 09:35:58
Z toho šhopu co sem posílal, je jisté-zaručené že bude mít 50 mW? Protože sem našel na aukru 100 mw za 250



Offline beam

  • Mazák
  • ***
    • Příspěvků: 177
    • Karma: 6
Odpověď #5 kdy: 29. Červenec 2014 14:21:39
^^^ dá-li Bůh, tak ano  ;)

Jinak o levných ukazovátkách jsme tu již psali.
Já bych spíš doporučoval něco jako ND3 nebo HID baterii, než silné ukazovátko. Pravda, dnešní medicína umí zázraky, ale k umělé sítnici je ještě daleko... 8)

Zdraví,
B.



Offline ježíš

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 6
    • Karma: 0
Odpověď #6 kdy: 29. Červenec 2014 19:41:09
Aha, tak už sem to našel, něco takového by mi nevadilo, ale ta cena :0  Potřebuju jen něco na jedno použití za měsíc, nejsem naročnej takže mi stačí to ukazovátko



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #7 kdy: 30. Červenec 2014 11:00:47
No pořád jsi nenapsal na co chceš ukazovat. Na běžné použití "jako ukazovátko" stačí 5mW.
Jinak ten výkon 55mW psanej na videu bych bral s rezervou - asi z toho 55mW poleze, ale je velkou neznámou jestli je to zrovna na 532nm. Spíše bych si tipnul, že tam není filtr a bude to směs neviditelných vlnových délek + zelená.

Aukrový ukazovátko - jedno jsem kdysi koupil, někde to tu je - 100mW má, ale na budiči, výstupní výkon ani náhodou.

Bye A.


Offline ježíš

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 6
    • Karma: 0
Odpověď #8 kdy: 30. Červenec 2014 20:34:38
Potřebuju to do přírody  svícení ve tmě na hory atd a nebo aby to bylo vidět  z velké dálky



Offline dzodzo

  • Suprák
  • ****
    • Příspěvků: 310
    • Karma: 14
Odpověď #9 kdy: 31. Červenec 2014 09:14:06
paprsek vidiet bude aj v noci



Offline beam

  • Mazák
  • ***
    • Příspěvků: 177
    • Karma: 6
Odpověď #10 kdy: 31. Červenec 2014 10:30:41
Opakuje se pořád stejný problém: kvalita vs. cena a výkon vs. bezpečnost...

Já to prostě vidím na nějakou pěknou baterku a ne laser.
Na ýbeji nebo alíhoexpressu je toho plno, případně poradí i na candelfóru a tak.

Zdraví,
O.