LaserForum CZ

Novinky:

  • Pro přispívání a vyhledávání musíš být registrován a přihlášen.
  • Doufáme, že se ti informace zde zveřejněné hodí a také přispěješ nějakými informacemi pro ostatní uživatele.
  • Víte, že jedna z výhod registrovaných uživatelů je možnost vyhledávání v příspěvcích na fóru.
  • Víš, že jako člen Laserforum.cz můžeš mít 5% slevu na všechny lasery dodávané LASERWORLD CZ - http://www.laserworld.cz ? Stačí napsat na info(zavináč)laserworld.cz email, uvést tvůj Nick z fóra a požádat o uplatnění slevy. ;-)
  • Inzerát v sekci prodej musí kromě popisu zboží obsahovat i prodejní cenu. Neuplné a komerční inzeráty jsou smazány bez výstrahy.

HE-laserscan

Archie · 14848

Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
kdy: 01. Říjen 2009 09:27:45
HE - laserscan je freeware editační-projekční SW, free verze je sice omezená, ale za tu "cenu" OK)

najdete ho tady, web je německy  >:( , ale dá se to používat i bez němčiny


Bye A.


Offline P@trick

  • Mazák
  • ***
    • Příspěvků: 122
    • Karma: 5
Odpověď #1 kdy: 21. Únor 2011 09:21:35
Čaute neviete mi poradiť prečo ked zapnem HE a skusim tam dať alebo otvoriť niektorú show tak mi zamrzne a ukáže okno program prestal pracovať a vypne mi celý program??? Diki P@trick



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #2 kdy: 21. Únor 2011 12:20:42
Čaute neviete mi poradiť prečo ked zapnem HE a skusim tam dať alebo otvoriť niektorú show tak mi zamrzne a ukáže okno program prestal pracovať a vypne mi celý program??? Diki P@trick

Máš to rozbitý  ;D ;D
Ne teď vážně, reinstnout si to asi zkusil, že?   Je trochu problém - nebo spíš rozdíl - obdobně jako HE a LW SHOWEDITOR detekují jestli DAC který je připojen - jestli to  není DAC od "toho druhého" - někde jsem to tu už popsal.  Tak stejně tak nejdou mezi nimi jednoduše prohazovat show. Proč to tak někdo udělal nevím, ale už se mi to taky stalo, když jsem si s tím hrál. Jen si nejsem jistý jestli mi to jen nenadávalo a taky to vytuhlo. Ale teď to neodzkouším, protože Showeditor i Slave box jsou půjčený).

Bye A.


Offline TAC

  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • *****
    • Příspěvků: 533
    • Karma: 75
Odpověď #3 kdy: 21. Únor 2011 17:45:05
já měl s HE (nějáká hodně stará ver.) uplně stejný problém (se stavěným DAC) takže sem HE zavrhl a spolehlivě použil Popelscan  ;) ... připojení DB25-paralelní port ...



Offline P@trick

  • Mazák
  • ***
    • Příspěvků: 122
    • Karma: 5
Odpověď #4 kdy: 21. Únor 2011 22:41:13
No ja som tam ešte nemal žiadny prevodník pripojený takže s tým by nemal byť problem určite. Kedže zatial len pracujem na BILDE zatial to vyzerá veľmi dobre postupujem zajtra dojdu posledné súčiastky ostatok mám už osadený na doskách takže sa už teším ako budem testovať ;). A na popelscane tam som sa tiež pokušal dačo vytvárať no chcel som aj niaku hotovú show už aby som mal čo vyskušať ako to beží  a nie len obyčajné čo si nakreslim ja pismena alebo tak.