LaserForum CZ

Novinky:

  • Pro přispívání a vyhledávání musíš být registrován a přihlášen.
  • Doufáme, že se ti informace zde zveřejněné hodí a také přispěješ nějakými informacemi pro ostatní uživatele.
  • Víte, že jedna z výhod registrovaných uživatelů je možnost vyhledávání v příspěvcích na fóru.
  • Víš, že jako člen Laserforum.cz můžeš mít 5% slevu na všechny lasery dodávané LASERWORLD CZ - http://www.laserworld.cz ? Stačí napsat na info(zavináč)laserworld.cz email, uvést tvůj Nick z fóra a požádat o uplatnění slevy. ;-)
  • Inzerát v sekci prodej musí kromě popisu zboží obsahovat i prodejní cenu. Neuplné a komerční inzeráty jsou smazány bez výstrahy.

Nastavenie laseru

marek181818 · 14574

Offline marek181818

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 3
    • Karma: 0
kdy: 06. Červen 2017 14:05:44
Zdravim.Mozno to nebola dobra volba ale za tu cenu to stalo.Kupil som RGB laser  vid http://laserpointerforums.com/f52/review-reke-500rgb-laserius-projectorus-cheapus-65851.html no  predajca resp kamos z netu aj ked osobne sme sa nevidel ale dost dlho ho poznam mi predal tento laser.Daval ho do poriadku , je tam uz novy cerveny laser modul.No ostava toto vsetko este nastavit, ostrost a tak.Osobne som to vzivote nerobil.Ale nejake rady mi dal ze zacat prave s cervenym, len ten ani za boha neviem nasmerovat tak aby snimal cez vsetky sklicka resp uz rovno aj cez krokove motory ktore davaju obrazce, Gulicku na lasery mam. Tak fakt neviem.Keby mi pripadne dal nejaky ako taky postup ako nato  co prive  robit a tak.Dakujem



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #1 kdy: 12. Srpen 2017 17:04:28
:-) není to zase tak složité. Je to jen trocha optiky. Začni paprskem který je nejdále od zrcátek scanerů (velmi pravděpodobně to bude green). Na něj pak postupně seřiď zbývající dva.

Bye A.


Offline marek181818

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 3
    • Karma: 0
Odpověď #2 kdy: 12. Srpen 2017 17:11:39
No uz sa mi to ako tak podarilo nastavit, zeleny by pomaly sa zisiel vymenit, konkretne sosovka  ej uz v haji nejak,  nastavit sa neda , je to napevno v chladici pre laser. Ono su tam podstate 2 cervene lasere ktore spaja  dichro kocka, ale nakoniec som pouzil jeden laser, lebo nejak rozdiel som pri dvoch nevidel .Cize celkovo 4 lasere su tam, R+R+G+B  po uprave len RGB.