LaserForum CZ

Lasershow software a programování => Phoenix => Téma založeno: Archie 12. Červen 2013 22:35:37

Název: Pangolin vs Phoenix
Přispěvatel: Archie 12. Červen 2013 22:35:37
Akvizice v oblasti ILDA SW - viz příloha
Název: Re:Pangolin vs Phoenix
Přispěvatel: Archie 03. Říjen 2016 22:05:33
Na webu Phoenixu již více než rok "visí" slib, že Live pojede pod Win10 a skutek utekl. Verze Pro pod Win10 funguje.  Vypadá to, že Pangolin prostě jen grabnul kus know-how a zlikvidoval konkurenci. Aktuálně se Phoenix již téměř nedá koupit (pár kousků je v Anglii), o samostatném DACu ani nemluvě.

Také vím o případu, kdy si uživatel rozbil USB dongle s licencí a nikdo se ani neobtěžoval mu odpovědět na žádost o výrobu a dodání nového. A to vracel výrobci ten rozlomený kus, takže o pirátství nemohla být řeč. Bohužel bez Master Dongle to u tohoto systému ochrany vyrobit nejde.

Takže za mne je to odepsaný, což je škoda, protože to obzvlášť v Pro verzi bylo uživatelsky velmi přívětivé - tvorba show, s efekty přesně načasovanými na track s muzikou v tom byla spíš hra než práce. (Ale zřejmě nechtěná konkurence a za mrzký peníz v porovnání s Pangolin Beyond)  >:(
Název: Re:Pangolin vs Phoenix
Přispěvatel: Archie 14. Leden 2017 12:03:19
sliby sliby ...  :D

https://forums.pangolin.com/forums/phoenix.25/ (https://forums.pangolin.com/forums/phoenix.25/)
Název: Re:Pangolin vs Phoenix
Přispěvatel: Archie 17. Červen 2018 19:06:28
A tak se majitelé Phoenixe dočkali - úprava SW aby fungoval pod Win10. IMHO mi to spíše přijde jako snaha ze zlikvidovaného konkurenčního  produktu dostat ještě nejaké ty dolárky navíc :-D - 99 USD za update.

Niméně dlužno dodat, že lze kontaktovat přímo Pangolin a požádat si o osobní nabídku slevy při přechodu z Phoenixe na Pango -  asi to schválně zkusím, co mi chlapci nabídnou (mám tu 3 Phoenix DACy a Live i Pro verzi SW). "Próčku" můžou konkurovat jedine Beyondem a ten něco málo stojí ... i když už vlastně nevím co stála ta Pro verze, ale asi to bylo podobné...

stránka s nabídkou (http://www.phoenix-showcontroller.de/en/)