LaserForum CZ

Novinky:

  • Pro přispívání a vyhledávání musíš být registrován a přihlášen.
  • Doufáme, že se ti informace zde zveřejněné hodí a také přispěješ nějakými informacemi pro ostatní uživatele.
  • Víte, že jedna z výhod registrovaných uživatelů je možnost vyhledávání v příspěvcích na fóru.
  • Víš, že jako člen Laserforum.cz můžeš mít 5% slevu na všechny lasery dodávané LASERWORLD CZ - http://www.laserworld.cz ? Stačí napsat na info(zavináč)laserworld.cz email, uvést tvůj Nick z fóra a požádat o uplatnění slevy. ;-)
  • Inzerát v sekci prodej musí kromě popisu zboží obsahovat i prodejní cenu. Neuplné a komerční inzeráty jsou smazány bez výstrahy.

Admin webu

RichardIV · 8526

Offline RichardIV

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 1
    • Karma: -3
kdy: 23. Říjen 2010 20:29:19
Ahoj.
Chtěl by jsem se stál spoluvlastníkem tohoto webu. Mám lasery doma a hodně mě zajímají. Také mám kamarády kteří by tento web navštěvovali. Budu psát články vše. A chci za to aby jsem měl plná admn práva.

Ahoj.
Chtěl by jsem se stál spoluvlastníkem tohoto webu. Mám lasery doma a hodně mě zajímají. Také mám kamarády kteří by tento web navštěvovali. Budu psát články vše. A chci za to aby jsem měl plná admn práva. Prosím napiš mi admine na Skype: Dr.RichardIV - ICQ: 594590162


Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #1 kdy: 24. Říjen 2010 08:49:34
Ahoj.
Chtěl by jsem se stál spoluvlastníkem tohoto webu. Mám lasery doma a hodně mě zajímají. Také mám kamarády kteří by tento web navštěvovali. Budu psát články vše. A chci za to aby jsem měl plná admn práva.

Ahoj,

asi takhle - admin a vlastník je pouze jeden. Další oprávnění jsou Moderátor - tzn. někdo kdo má oprávnění spravovat přidělenou část fóra. Toto oprávnění lze získat časem, podle aktivity vyvíjené na fóru a její úrovni.
Rozhodně to není oprávnění které by bylo někomu přiděleno za příslib, že něco v budoucnu udělá nebo, že přivede x uživatelů.
laserforum.cz je nevýdělečná aktivita, která má za cíl rozšířit povědomost veřejnosti o laserové technice stejně tak jako umožnit nebo napomoci lidem co se laserovou technikou zabývají, aby se dali dohromady nebo jen sdíleli své názory, informace, vědomosti.
Vše co "nabízíš" můžeš dělat i bez oprávnění Admina, pokud máš opravdu zájem. Pokud tvé aktivity budou OK a nastane-li potřeba obsadit funkci Moderátora tak bys pak měl šanci jej získat.
Ale nezlob se, obráceně to opravdu nefunguje - jako, že něco nabídneš a budeš to něčím podmiňovat.

Věřím, že to chápeš.

Bye A.

Bye A.


Offline dzodzo

  • Suprák
  • ****
    • Příspěvků: 310
    • Karma: 14
Odpověď #2 kdy: 25. Říjen 2010 12:49:34
taky nepodareny socialny engineering :)



Offline TAC

  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • *****
    • Příspěvků: 533
    • Karma: 75
Odpověď #3 kdy: 25. Říjen 2010 15:32:21
 ;D já taky mám několik mobilů,i náhradních dílů k nim,a moc mne to zajímá,tak bych chtěl se státi spolumajitelem Tmobil@ a přivedl bych pár zákazníků ... Asi ne  ;D
ale jak se říká:za pokus nic nedáš (jen svůj intelekt v sázku) a kdo se bojí se*e v síni. já bych mu dal karmu za "statečnost"



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #4 kdy: 25. Říjen 2010 19:24:10
;D já taky mám několik mobilů,i náhradních dílů k nim,a moc mne to zajímá,tak bych chtěl se státi spolumajitelem Tmobil@ a přivedl bych pár zákazníků ... Asi ne  ;D
ale jak se říká:za pokus nic nedáš (jen svůj intelekt v sázku) a kdo se bojí se*e v síni. já bych mu dal karmu za "statečnost"


Mě to přijde jako golden age DC hubů - "dej mi OPa a já přetáhnu xxx userů z jinýho Hubu...."
 ;D

Bye A.