LaserForum CZ

Novinky:

  • Pro přispívání a vyhledávání musíš být registrován a přihlášen.
  • Doufáme, že se ti informace zde zveřejněné hodí a také přispěješ nějakými informacemi pro ostatní uživatele.
  • Víte, že jedna z výhod registrovaných uživatelů je možnost vyhledávání v příspěvcích na fóru.
  • Víš, že jako člen Laserforum.cz můžeš mít 5% slevu na všechny lasery dodávané LASERWORLD CZ - http://www.laserworld.cz ? Stačí napsat na info(zavináč)laserworld.cz email, uvést tvůj Nick z fóra a požádat o uplatnění slevy. ;-)
  • Inzerát v sekci prodej musí kromě popisu zboží obsahovat i prodejní cenu. Neuplné a komerční inzeráty jsou smazány bez výstrahy.

New thread

pipa · 8582

Offline pipa

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 20
    • Karma: 3
    • pípovy stránky
kdy: 17. Prosinec 2010 00:29:52
Přidám se s přáním a dobrým nápadem uživatele RGB.
Nemohl by se tu založit thread, kde by byly jen samotný lasery ? Nemyslím tím celý projektory, ale opravdu jen svítítka, koupený nebo zbastený, plynový/dye/pevnolátkový ? Případně i další thread na řešení problémů s bastlenejma laserama, proč to nefunguje jak má, jak je opravit/vylepšit atd. ? Pár dobrejch rad, čemu se vyhnout etc. Bylo by to možný ?



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #1 kdy: 17. Prosinec 2010 08:44:07
Přidám se s přáním a dobrým nápadem uživatele RGB.
Nemohl by se tu založit thread, kde by byly jen samotný lasery ? Nemyslím tím celý projektory, ale opravdu jen svítítka, koupený nebo zbastený, plynový/dye/pevnolátkový ? Případně i další thread na řešení problémů s bastlenejma laserama, proč to nefunguje jak má, jak je opravit/vylepšit atd. ? Pár dobrejch rad, čemu se vyhnout etc. Bylo by to možný ?
No tak možná je téměř vše, ale asi nerozumím co přesně myslíš. Resp. co přesně si představuješ pod pojmem svítítko a laserový projektor. Pokud je to samostatný laserový modul máš k dispozici kategorii Laserové komponenty - Diody nebo Udělej si sám - Diody a napájení, pokud projektor (podle mne vše co má scansystém nebo krokáče na pohon zrcátek a laserový modul už je projektor) můžeš využít Lasery - Laserové projektory nebo Udělej si sám - Kompletní laserové projektory.

IMHO v kterékoliv kategorii můžeš založt new thread, který nazveš dle svého uvážení. Třeba př. - máš problém s modulem XY - založíš new thread v Udělěj si sám - Diody a napájení s názvem  "Zlobí zdroj u XY modulu"

Bye A.


Offline pipa

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 20
    • Karma: 3
    • pípovy stránky
Odpověď #2 kdy: 17. Prosinec 2010 10:23:24
rozumíš tomu skoro dobře. mám na mysli jen samotný lasery, a né jen diodový, ale i další. bez projektorů, tj žádný galva, ILDA atd.
teď nemam moc času, ale ještě dnes sem hodim fotky a nějakej kratičkej text, abys byl přesně v obraze s tím, co mě tíží a nevím si rady :)



Offline Archie

  • Administrátor
  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • ******
    • Příspěvků: 781
    • Karma: 49
Odpověď #3 kdy: 17. Prosinec 2010 15:02:16
rozumíš tomu skoro dobře. mám na mysli jen samotný lasery, a né jen diodový, ale i další. bez projektorů, tj žádný galva, ILDA atd.
teď nemam moc času, ale ještě dnes sem hodim fotky a nějakej kratičkej text, abys byl přesně v obraze s tím, co mě tíží a nevím si rady :)

No pravda, je, že jsem na plynovou klasiku úplně zapomněl. Něco vymyslím a doplním.

Tak doplněno, ale klidně to šlo psát do Ostatní lasery   nebo Ostatní konstrukce

Bye A.


Offline TAC

  • Ošlehanej laserovými paprsky
  • *****
    • Příspěvků: 533
    • Karma: 75
Odpověď #4 kdy: 17. Prosinec 2010 16:03:28
No pravda, je, že jsem na plynovou klasiku úplně zapomněl. Něco vymyslím a doplním.

Tak doplněno, ale klidně to šlo psát do Ostatní lasery   nebo Ostatní konstrukce

no páni,to je něco pro mne.... ::) 8)
THX



Offline pipa

  • Nováček
  • *
    • Příspěvků: 20
    • Karma: 3
    • pípovy stránky
Odpověď #5 kdy: 17. Prosinec 2010 20:13:26
no páni,to je něco pro mne.... ::) 8)
THX
to byl taky jeden z důvodů, aby ses mohl vyřádit a ukázat, co všechno máš :)