LaserForum CZ

Novinky:

 • Pro přispívání a vyhledávání musíš být registrován a přihlášen.
 • Doufáme, že se ti informace zde zveřejněné hodí a také přispěješ nějakými informacemi pro ostatní uživatele.
 • Víte, že jedna z výhod registrovaných uživatelů je možnost vyhledávání v příspěvcích na fóru.
 • Víš, že jako člen Laserforum.cz můžeš mít 5% slevu na všechny lasery dodávané LASERWORLD CZ - http://www.laserworld.cz ? Stačí napsat na info(zavináč)laserworld.cz email, uvést tvůj Nick z fóra a požádat o uplatnění slevy. ;-)
 • Inzerát v sekci prodej musí kromě popisu zboží obsahovat i prodejní cenu. Neuplné a komerční inzeráty jsou smazány bez výstrahy.

Pangolin Beyond / Quickshow ve verzi 5.5

Archie · 4421

Offline Archie

 • Administrátor
 • Ošlehanej laserovými paprsky
 • ******
  • Příspěvků: 781
  • Karma: 49
kdy: 12. Březen 2024 21:34:57
Pangolin dnes oznámil známil nadcházející vydání BEYOND a QuickShow 5.5, kde představují nesčetné množství vylepšení pro řízení vašich laserů. Vývojový tým během posledních několika měsíců pečlivě pracoval, aby uvedl tyto nové nástroje a funkce do života a zároveň vylepšil ty dříve vydané.

Co je tedy zde nového? Pár si jich ukážeme -

Mobilní aplikace MoboLaser
mobilní aplikace určená pro zařízení Apple i Android (s podporou telefonů a tabletů). MoboLaser funguje jako rozšíření BEYOND a QuickShow, které uživatelům poskytuje nový způsob propojení s jejich lasery. MoboLaser přináší revoluci ve způsobu, jakým mohou uživatelé komunikovat se svým softwarem pro laserovou show (BEYOND/QuickShow). Poskytuje zjednodušené, ​​ale intuitivního mobilního rozhraní pro ovládání funkcí, jako je geometrická korekce (také znám jako zarovnání zón), živé ovládací prvky, rychlý text, cue mřížka, rychlý text a další. Komunikujte se svými laserovými show způsobem, který jste dosud neviděli! MoboLaser překračuje tradiční nástroje pro ovládání laseru a vítá novou éru ovládání mobilních laserových show.

odkaz na aktualizovanou Wiki dokumentaci

Q-Shift
nová funkce v BEYOND a QuickShow, která přináší revoluci ve způsobu, jakým jsou offsetové efekty zpracovávány v živých vystoupeních. Q-Shift je lehký výkonný nástroj, který vám dává sílu efektivně implementovat ofsetové efekty pomocí libovolného z parametrů „živých efektů“, čímž vytváří oscilační efekty s bezproblémovým zpožděním mezi lasery.

3D náhled
vizualizace vašich laserů ve 3D prostředí, které nabízí přesnou konstrukci zařízení a zjednodušené vytváření náhledů. Toto okno, které je přístupné pod "Zobrazit > 3D náhled", poskytuje základní možnosti pro vytváření, otevírání, ukládání a resetování 3D rozvržení.

PangoBeats
je samostatná aplikace nabízející detekci BPM v reálném čase, hladce se integrující s BEYOND a QuickShow pro synchronizované audio-vizuální představení. S uživatelsky přívětivým rozhraním nabízí PangoBeats DJům, hudebníkům a živým umělcům mocný nástroj pro vylepšení jejich show. Mezi klíčové funkce patří detekce BPM v reálném čase, vizualizér FFT a zobrazení surového zvuku. 

Příkazový řádek QuickDMX
vylepšený QuickDMX, nyní umožňuje nastavit více kanálů nebo přechodů mezi nimi pomocí příkazového řádku pro rychlou a efektivní manipulaci s více kanály současně.

soupis všech změn, který je opravdu zajímavý, včetně linků na dokumentaci a obrázky, najdete na tomto odkazu.


Bye A.